[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ОВП

Вентилятори ВЕНТС ОВП призначений для монтажу в круглий канал. Це високоякісне вироби низького тиску в сталевому корпусі. Продуктивність вентилятора досягає 2500 м³ / год. Призначені для установки припливно-витяжні і витяжні системи вентиляції. Набули широкого поширення, завдяки своїй універсальності і можливості установки, де потрібна висока продуктивність і низький опір системи.

Матеріалом виготовлення корпусу виступає сталь з полімерним покриттям. Листова сталь відрізняється надійністю, доступністю і високими експлуатаційними характеристиками, вона протистоїть корозії і не схильна до інших впливів навколишнього середовища.

Корпус вентилятора обладнаний гофрованими краями шириною 30 мм, це спрощує процес кріплення до воздуховодам.

Технічні особливості

Вентилятори компанії ВЕНТС обладнані моторами нового покоління - це 2 або 4 асинхронний однофазний мотор із зовнішнім ротором. Мотори отримали функцію теплового захисту і автоматичного перезапуску в разі досягнення критичних температур. Наявність підшипників кочення продовжує термін експлуатації до 40 000.

Відбувається ступінчаста регулювання швидкості і плавне регулювання швидкості. У першому випадку використовується автотрансформаторним регулятор швидкості, у другому випадку - тиристорний регулятор швидкості.

Особливості монтажу

Монтаж доступний на стелю або стіну при використанні кронштейнів. Харчування обладнання подається через виносну клемну коробку. Під час установки слід дотримуватися правил безпеки і виконувати монтаж згідно з інструкцією, зазначеної на клемної коробки.

Компанія ВЕНТС більше 25 років займається виробництвом вентиляційного та кліматичного обладнання для потреб виробництва і побутових цілей. Вся продукція відрізняється високою якістю, що підтверджує популярність бренду на ринках Європи і Америки.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ОВП"


  • У цій категорії немає відгуків