[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Осьові вентилятори серії ВЕНТС ВКФ

Осьові вентилятори серії ВЕНТС ВКФ - це високоякісні вироби низького тиску, призначені для розміщення в приміщеннях різного спрямування. Продуктивність вироби досягає 25000 м³ / год.

Сучасні моделі можуть застосовуватися в припливно-витяжних і витяжних системах вентиляції. Широке застосування вентилятори цієї серії отримали приміщеннях, де потрібна висока продуктивність при низькому опорі системи. Також на виробництві вентилятори застосовують в охолоджувальній техніки для охолодження компресорно-конденсаторний блоків.

Матеріалом виготовлення виступає сталь з полімерним покриттям. Листова сталь має ряд переваг перед іншим металом і характеризується підвищеною міцністю, надійністю, безпекою, стійкістю до механічних впливів і впливу вологи.

Особливості електродвигуна

Компанія ВЕНТС більше 20 років створює актуальне обладнання для використання на виробництвах будь-якої спрямованості. Основна увага приділяється електродвигуном. Це серія отримала 2, 4 і 6 полюсний асинхронний однофазний і трифазний двигун із зовнішнім ротором. Електродвигун додатково захищений від перегріву. Тепловий захист активізується після досягнення критичних температур, далі йде автоматичний перезапуск. Такий підхід дозволяє збільшити термін експлуатації і забезпечити безпечне використання в приміщеннях будь-якої спрямованості.

Особливості монтажу

Монтаж обладнання відбувається за допомогою сполучних фланців, установка безпосередньо в канал. Під час монтажу необхідно дотримуватися вказівок і знати про особливості електричної схеми, а також модифікаціях клемної коробки. В асортименті нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір промислових вентиляторів від компанії ВЕНТС.

Останні відгуки в категорії "Осьові вентилятори серії ВЕНТС ВКФ"


  • У цій категорії немає відгуків