[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЦП 6-46 №3,15

Цена
- грн

Відцентровий вентилятор ВРП 120-46 №3,15 призначений для переміщення газо-повітряних сумішей, температура яких становить не більше 80 градусів, без вкраплення вибухонебезпечних і абразивних речовин. У сумішах також не повинно бути липких речовин, волокон. Замовити таке обладнання ви можете на сайті нашої компанії.

Загальні відомості і технічні характеристики ВЦП 6-46 №3,15

Вентилятор ВЦП призначений для переміщення газо-повітряних сумішей, концентрація механічних домішок в яких не перевищує 1 кг \ м3. За допомогою цього пристрою можна видаляти деревну, металеву стружку і пил. Таким чином, застосовують вентилятор в цих сферах для очищення повітря.

Вентилятор моделі виконаний з використанням стійких до зносу матеріалів. Це сплави вуглецевої і нержавіючої сталі, різнорідних матеріалів. Останній варіант виготовляється тільки під замовлення.

Складається з наступних елементів:

  1. Електричний двигун типу АИР.
  2. Спиралевидний корпус.
  3. Робоче колесо.
  4. Вхідний патрубок.
  5. Ходова частина на підшипниках.
  6. Станина і рама.
  7. Клиноременева передача.

Всі зазначені вище компоненти можна замовити окремо. Вентилятор ВРП 120-46 №3,15 має одностороннє всмоктування і поворотний корпус спіралеподібного типу. Робоче колесо має 8 лопаток радіальної форми. Обертання може бути ліво- або правостороннім.

Вентилятори ВЦП 6-46 №3,15 широко застосовуються в роботі пилоочисного установок, у деревообробній сфері, в області обробки металу, при роботі пневмотранспорта.

Останні відгуки в категорії "ВЦП 6-46 №3,15"


  • У цій категорії немає відгуків