[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Пилові вентилятори моделі ВЦП 7-40 №8 призначені для переміщення газо-повітряних сумішей з підвищеною кількістю механічної пилу. Такі пристрої використовуються на підприємствах санітарно-виробничого типу. Дане обладнання відрізняється надійністю, безпекою, довговічністю і стійкістю до зносу, ефективністю роботи в поєднанні з простотою технічного обслуговування. На сайті нашої компанії ви можете замовити вентилятор ВЦП 7-40 № 8 за прийнятною ціною.

Особливості та характеристики моделі

Вентилятор ВЦП 7-40 8 призначений для одностороннього всмоктування суміші. вентилятор має відцентрове робоче колесо, діаметр якого становить 400 мм. Воно може бути правого або лівого обертання, оснащено шістьма лопатками загнутої форми.

Робоче колесо з'єднується з двигуном за допомогою клинопасової передачі. Корпус вентилятора - зварений, має поворотну конструкцію.

Використовуються пилові вентилятори ВРП 140-40-8 разом з установками для видалення пилу і пилоочисного напрямки. Чи впорається такий вентилятор і з видаленням стружки. А призначений він для роботи з пилом деревного, металевого, бавовняного або вовняного типу. Застосовують модель ВЦП 7-40 №8 разом з пневмотранспортного обладнанням.

Умови експлуатації вентилятора повинні бути наступними:

  • Робота в помірному або тропічному кліматі.
  • Температурний режим - від мінус 40 до плюс 40 градусів, для тропічного клімату - допускається до плюс 45.
  • Вентилятор можна встановлювати на відкритому повітрі під навісом, який захистить від опадів і прямих сонячних променів.
  • Максимальна вібрація для конструкції - 5 мм \ с.

Що стосується допустимих показників для суміші, то її максимальна температура повинна бути 80 градусів (для загальнопромислових пристроїв). У ній не повинно бути липких, волокнистих і абразивних домішок. Механічна пил в повітряних масах не повинна перевищувати показник 1 кг \ м3.

Типи виконання і принцип роботи

Вентилятор ВРП 140-40 підбирають, виходячи з типу виконання, який повинен бути сумісний з умовами роботи. Тільки так можна добитися максимальної ефективності і безпеки.

Вентилятори моделі ВЦП 7-40 №8 можуть бути виконані з таких матеріалів:

  • Вуглецева сталь - для загальнопромислових пристроїв.
  • Нержавіюча сталь - для агресивних середовищ.
  • Алюмінієвий сплав і різнорідні матеріали - для вибухонебезпечного виконання.

Вентилятор ВРП 140-40 складається з декількох вузлів. Вхідний патрубок з фланцем і зазором для регулювання подачі газо-повітряної суміші до робочого колеса. Робоче колесо відцентрового типу з динамічним балансуванням. Воно складається з двох дисків і маточини, має шість лопатей. Зварна равлик зроблена з листового металу. Двигун асинхронного типу, трифазний - може бути зроблений у вибухозахищеному виконанні. Станина дозволить встановлювати вентилятор на фундамент або з використанням вібротізоляторов.

Під час роботи вентилятора суміш повітря і пилу надходить всередину корпусу через зазор між робочим колесом і вхідним патрубком. Потім суміш захоплюють лопаті вентилятора, переміщаючи її по корпусу вентилятора за рахунок створення тиску. Далі повітря виводиться з корпуса через вихідний отвір.

Замовити пиловий вентилятор моделі ВЦП 7-40 №8 ви можете на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо оригінальне якісне пристрій, виконаний відповідно до нормативів і стандартів. Ми гарантуємо повний комплект поставки і наявність всіх необхідних супровідних документів.

Останні відгуки в категорії "ВЦП 7-40 №8"


  • У цій категорії немає відгуків