[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЦП 6-45 №8

Цена
- грн

Пиловий вентилятор ВЦП 6-45 №8 призначений для роботи з газоповітряними сумішами і видалення пилу, в якій немає домішок з абразивними частинками. Використовується таке обладнання на виробництві, в тому числі те, де працюють з деревною стружкою. Вентилятори ВРП 120-45 № 8 - надійні та ефективні, прості в експлуатації, безпечні і довговічні.

Коротка інформація про пристрій

Вентилятор ВЦП 6-45 №8 має одностороннє всмоктування суміші, працює за допомогою колеса відцентрового типу лівого або правого обертання. Він оснащений 8 лопатками радіального типу. Зроблено вентилятор за схемою виконання №5, двигун працює за допомогою клинопасової передачі. Корпус - равлик, зварного типу.

Під замовлення можливі наступні схеми виконання:

  1. Робоче колесо може бути встановлено на вал двигуна - це робить конструкцію вентилятора менш габаритної, підвищує аеродинамічні характеристики.
  2. З'єднання робочого колеса з двигуном за допомогою промвузла. Така конструкція - більш габаритна, але і більш довговічна. Дозволяє застосовувати пристрій в середовищі з підвищеною температурою.
  3. З'єднання робочого колеса з двигуном АІР за допомогою клинопасової передачі. Такий варіант дозволить змінювати технічні характеристики пристрою.

Вентилятори 120-45 №8 можуть бути виконані у вибухозахищеному і загальпромисловому виконанні, а також є пристрої стійкі до агресивних умов роботи. Для цього використовуються різні матеріали - вуглецева, алюмінієва і нержавіюча сталь. Вибухозахищена конструкція можлива за умови використання різнорідних металів.

Умови експлуатації

Вентилятори моделі ВЦП 6-45 № 8 призначені для очищення повітря від пилу або її видалення з поверхонь. Підійдуть вони і для видалення стружки, в тому числі - деревної, металевої, бавовняній і вовняний.

Умови експлуатації вентилятора повинні бути наступними:

  • Робота в помірному або тропічному кліматі.
  • Температурний режим - від мінус 40 до плюс 40 градусів, для тропічного клімату - допускається до плюс 45.
  • Вентилятор можна встановлювати на відкритому повітрі під навісом, який захистить від опадів і прямих сонячних променів.
  • Максимальна вібрація для конструкції - 5 мм \ с.

Максимальна температура суміші повинна бути 80 градусів (для загальнопромислових пристроїв). У ній не повинно бути липких, волокнистих і абразивних домішок. Механічна пил в повітряних масах не повинна перевищувати показник 1 кг \ м3.

Конструкція і принцип роботи

Вентилятор складається з декількох вузлів. Вхідний патрубок з фланцем і зазором для регулювання подачі газо-повітряної суміші до робочого колеса. Робоче колесо відцентрового типу з динамічним балансуванням. Воно складається з двох дисків і маточини, має вісім лопатей. Двигун асинхронного типу, трифазний - може бути зроблений у вибухозахищеному виконанні. Станина дозволить встановлювати вентилятор на фундамент або з використанням вібротізоляторов.

Під час роботи вентилятора суміш повітря і пилу надходить всередину корпусу через зазор між робочим колесом і вхідним патрубком. Потім суміш захоплюють лопаті вентилятора, переміщаючи її по корпусу вентилятора за рахунок створення тиску. Далі повітря виводиться з корпуса через вихідний отвір.

Замовити пиловий вентилятор ви можете на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо оригінальне якісне пристрій, виконаний відповідно до нормативів і стандартів. Ми гарантуємо повний комплект поставки і наявність всіх необхідних супровідних документів.

Останні відгуки в категорії "ВЦП 6-45 №8"


  • У цій категорії немає відгуків