[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС МПА…Е

Припливні установки ВЕНТС МПА Е - це обладнання для створення якісної вентиляційної системи. Приплив свіжого повітря - важлива умова гарного самопочуття і продуктивності праці. Припливна установка дозволяє компенсувати віддалений з приміщення повітря свіжим. До того ж, вона дуже важлива там, де немає природної вентиляції через особливості конструкції приміщення. Наша компанія пропонує якісні установки ВЕНТС від виробника. Це оригінальні пристрої, що поєднують в собі ефективність, надійність і прийнятну ціну.

Технічні характеристики

Припливні установки ВЕНТС відносяться до бюджетної категорії техніки, призначеної для вентиляції. При цьому, вони відрізняються високим ступенем продуктивності. Можуть працювати навіть за умови дуже низьких температур за межами будівлями. Поверхня теплообміну збільшена за рахунок наявності ребер на поверхні калорифера. Додатково корпус має шумо- і теплоізоляцію. Перша гарантує безшумну роботу приладу, що дозволить уникнути зайвої шумового навантаження на органи слуху. Друга - дозволяє уникнути тепловтрат. В якості теплоізолюючого матеріалу використовується мінеральна вата.

Корпус має спеціальне покриття, яке не дасть утворюватися корозії. Довговічний корпус не іржавіє, не деформується, надійно захищає внутрішні частини від несприятливих зовнішніх чинників. Припливна установка МПА Е призначена для повітроводів прямокутної форми. Двигун працює на спеціальних підшипниках кочення, які не вимагають сервісного обслуговування. Лопатки вентилятори загнуті вперед, щоб забезпечувати кращу роботу установки і високу продуктивність. Крім того, така форма є запорукою низького рівня шуму в процесі роботи.

Усередині припливних установок є фільтри, які очищають вступник повітря. Це не дасть пилу і бруду, алергенів потрапляти всередину приміщення. Вбудована система автоматики дозволяє включати і вимикати установку, регулювати її роботу згідно заданого режиму. Зокрема, вона підтримує задану температуру повітря, швидкість роботи вентилятора, не допускає промерзання зовнішньої частини. Відключення установки може бути синхронізоване з пожежною сигналізацією. Також автоматично пристрій сигналізує і про забруднення фільтра.

Особливості управління і монтажу

Можлива робота пристрою без автоматичного управління, коли всі функції задає сам користувач вручну. Також є і система автоматики, яка буде регулювати роботу всієї установки. Можливо дистанційне вмикання і вимикання вентилятора, є активний захист від перегріву.

Встановлюють припливну установку можна декількома способами - під стелю за допомогою монтажного куточка, до стіни з кронштейнами або на підлозі. Використовуйте віброізолятори, щоб знизити вібраційне навантаження на вентилятор і знизити рівень шуму.

Можна встановлювати ВЕНТС МПА в основних або допоміжних приміщеннях. Встановлюють її в нішу або над підвісною стелею. Уникайте вертикальної установки устаткування, коли потік повітря спрямований вниз. Також повинен бути доступ до пристрою, щоб можна було проводити технічне обслуговування або ремонт.

Для замовлення натисніть кнопку купити, в формі заявки вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів по телефону. Також отримати додаткову інформацію можна в чаті на сайті.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС МПА…Е"


  • У цій категорії немає відгуків
  • Ybnokiv

    Спасибо, ваш сайт очень полезный! rn
    ВЕНТС МПА 800 Е1