[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Провітрювач ВЕНТС ТвінФреш Ізі РЛ7-50-17

Провітрювач ВЕНТС ТвінФреш Ізі РЛ7-50-17

ВЕНТС ТвінФреш Ізі РЛ7-50-17 - сучасна серія проветривателей для дому та квартири, які використовуються для припливно-витяжної вентиляції. Представлена ​​система заслужено отримала назву однієї із самих економічних, за рахунок того, що приплив і витяжка потоків повітря відбувається завдяки вентилятору і DC-мотору. Мінімальна потужність споживання - всього 5,1 Вт. Такий двигун може експлуатуватися на протязі тривалого часу без зупинки за допомогою захисту від перегріву. За тривалий термін служби відповідають використовувані шарикопідшипники.

Енергоефективність забезпечується завдяки вбудованому керамічному регенераторів. Такий пристрій повністю бере під свій контроль передачу теплової енергії від витяжного повітря припливному. В результаті, дана функція позитивно впливає на економію енергію в зимовий і літній періоди.

Наявність додаткового шумоізолятором гарантує безшумну вентиляцію в будь-якому приміщенні. Рівень шуму становить близько 12 дБ. Крім обігріву та охолодження повітря, модель також здатна очищати повітряні потоки завдяки фільтру G3.