
с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)
В процесі роботи вентиляції неминуче виникають сторонні шуми, які можуть перешкодити роботі або відпочинку. У таких випадках необхідний шумоглушник для вентиляції. Це пристрій, який поглинає шум, що виникає під час роботи вентилятора. Шумоглушитель універсальний. Його можна встановити як вдома, так і в виробничих, комерційних приміщеннях.
Прилад для придушення шуму в вентиляції складається з декількох елементів - внутрішньої і зовні оболонок, а також захисного шару, який і поглинає шум. Працює шумоглушник просто: в процесі роботи припливний вентилятор створює тягу, переміщаючи повітря по каналу. У процесі руху повітряні маси проходять через лопаті, потрапляючи безпосередньо в шумоглушник. За рахунок звукоізолюючого матеріалу параметри потоку повітря змінюються, за рахунок чого і знижується рівень шуму.
Шумоглушитель має одну головну функцію - зниження рівня шуму при роботі вентиляції. Це дозволить створити комфортні умови для роботи або відпочинку - без сторонніх або настирливих шумів.
Шумоглушники встановлюють в промислових або побутових системах вентиляції. Основною сферою застосування є саме промислова. Тут працюють більш потужні вентилятори, які виробляють більше шуму.
Ефективність роботи шумоглушника залежить від декількох факторів - його розташування, довжини пристрою, товщини звукопоглинального шару.
Як вибрати шумоглушник: на що звернути увагу перед покупкою?
Перед покупкою цього пристрою потрібно врахувати кілька факторів, які вплинуть на якість роботи вентиляції, мінімізацію шуму.
Спочатку визначитеся з типом шумоглушника:
Металеві деталі виконані з оцинкованої сталі, в якості поглинаючого матеріалу використовується мінеральна вата. Металеві поверхні захищені полімерним покриттям від корозії.
Також необхідно звернути увагу на такі характеристики:
Зверніть увагу на те, що добитися зменшення шуму можна більш ефективно, якщо встановити два шумоглушника один за одним. У цьому випадку така конструкція буде набагато ефективніше, ніж один довгий шумоглушник.