[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Погляд в майбутнє з новими Мікра 100 Wifi

Погляд в майбутнє з новими Мікра 100 Wifi

Сфера децентралізованої вентиляції поповнилася черговою унікальною новинкою - припливно-витяжна установка Мікра 100 Wifi. Це справжній прорив, який свідчить про появу вентиляційних моделей, доповнених інтелектуальними функціями.

Серед основних особливостей, які привертають увагу користувача, варто відзначити:

  • Сучасний і стриманий дизайн, який дозволяє пристрою ідеально вписуватися в будь-який інтер'єр.
  • Відсутність різних кнопок і важелів, які порушують цілісність корпусних частини.
  • Компактні габарити - ідеальне рішення для невеликих приміщень.
  • Дзеркальна акрилова панель розбавляє лаконічний стиль.
  • Локальне управління пристроєм представлено у вигляді сенсорної панелі, яка має додаткове підсвічування синього кольору.

Проста система управління допоможе користувачеві з легкістю здійснювати перемикання швидкісних режимів, включати і вимикати установку, а також налаштувати графіка роботи на цілий тиждень.

Переваги експлуатації

Представлена ​​установка відрізняється наявністю відразу трьох способів управління:

  • Вищевказана сенсорна панель, яка є головним помічником-сигналізатором, коли пристрій потребує термінового технічному обслуговуванні, а також - при аварійних випадках.
  • Пульт дистанційного керування. Крім використання стандартних функцій, пульт дозволяє виконувати контроль догрева і преднагрева потоків повітря в моделях, укомплектованих спеціальними нагрівачами.
  • Управління з застосуванням власного смартфона або планшета завдяки Wi-Fi. За допомогою такої бездротового зв'язку до пристрою одночасно може підключатися відразу кілька гаджетів.

Головна відмінність Мікра 100 Wifi від інших вентиляційних пристроїв в тому, що дана модифікація не вимагає застосування воздуховодов в процесі монтажу. В результаті, витяжка і приплив потоків повітря здійснюються безпосередньо через пристрій.

Також, виробник передбачив можливість очищення потоків повітря за допомогою вбудованих фільтрів касетного типу G4 і F8. Якщо в приміщенні потрібно підвищений рівень очищення повітря, тоді користувач може здійснити заміну фільтру F8 на моделі H13 або скористатися F8 Carbon. Таким чином, фільтри відповідають за якісну очистку повітря від шкідливих речовин і неприємних запахів.