[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Подвійний захист мікроклімату в будинку

Подвійний захист мікроклімату в будинку

Компанія-виробник «Вентиляційні системи» представила своїм клієнтам унікальну новинку - витяжні вентилятори Квайт-Майлд Дуо.

Представлена ​​серія призначена для установки у ванних кімнатах, санвузлах, кухонних приміщеннях і в інших побутових приміщеннях, де важливо створити оптимальний мікроклімат. Пристрої Квайт-Майлд Дуо працюють в двох можливих швидкісних режимах:

  • Режим низькій швидкості застосовується для постійного переміщення потоків повітря в закритому приміщенні. Характерна особливість цього режиму - мінімальне споживання електроенергії.
  • Режим високої швидкості використовується для тимчасової вентиляції, так як відрізняється великими показниками продуктивності (до 170 м3 / ч).

Важлива характеристика, яка об'єднує всі вентилятори - це низький рівень шуму, незалежно від обраного швидкісного режиму роботи.

У серії представлена ​​величезна кількість сучасних модифікацій, які допомагають створити не тільки ідеальний мікроклімат в оселі, а й відрізняються оригінальним дизайном, що дозволяє їм ефектно вписуватися в будь-який інтер'єр.

Переваги сучасних моделей

Завдяки застосуванню високоякісних пристроїв, кожен власник будинку може з легкістю зробити систему вентиляції повністю автоматизованої. Це пояснюється тим, що більшість модифікацій доповнені вбудованими таймерами, які відповідають за своєчасне відключення і включення вентилятора. Крім того, окремі моделі можуть здійснювати контроль рівня вологості в кімнаті за рахунок вбудованого датчика.

У продажу запропоновані вентилятори різної кольорової палітри. Таким чином, покупець може підібрати ідеальний варіант з урахуванням особливостей власного інтер'єру: хром, вінтаж, алюмінієвий лак, чорний сапфір, моделі червоного кольору і інші.

За рахунок продуманої конструкції пристрою його процес установки проходить досить швидко. Монтаж здійснюється в попередньо підготовлений отвір шахти. Щоб виконати надійну фіксацію вихідного патрубка до воздуховодам гнучкого типу, необхідно використовувати спеціальні хомути. Асортимент передбачає різні варіації діаметром 100 і 125 мм.

Крім того, компанія не зупиняється на досягнутому, продовжуючи вдосконалити серію сучасних вентиляторів. Це дозволяє випускати нові модифікації, які вражають своїм функціоналом.