[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Модернізація системи вентиляції на БЦ Форум

Модернізація системи вентиляції на БЦ Форум

Застарілі вентиляційні системи становлять особливу небезпеку в процесі експлуатації, а тому важливо проводити модернізацію.

Наша основна задача: модернізація систем вентиляції та монтаж повітропроводів 73 м2.

Місце проведення всіх робіт: БЦ Форум Термінал, склад №5, м Київ.

Терміни виконання робіт: 12 робочих днів.

Етапи проведення модернізації

Необхідність в проведенні модернізації вентиляційних систем часто відбувається в результаті збільшення кількості людей в приміщеннях, зміни площі приміщення або при переплануванні будівлі.

Наші фахівці виконували всі роботи в кілька етапів:

Огляд системи вентиляції

Інженер з ремонту та обслуговування вентиляційних системи виїжджає на об'єкт за вказаною адресою. Його головне завдання: визначити реальний технічний стан наявної системи.

Проведення діагностики

Проведення діагностики здійснюється з метою визначити подальші можливості експлуатації всіх елементів вентиляції.

Перевірка працездатності обладнання
Здійснюється перевірка стану електромереж та всього електрообладнання. Додатково відбувається настройка систем автоматизації.

Перевірка документації

Фахівці звертають увагу на пакет документів: проектна, виконавча і експлуатаційна документація систем вентиляції.

Складання кошторису та укладення договору

По завершенню всіх перерахованих вище етапів разом із замовником визначається тип модернізації системи: ремонт, часткова або повна заміна.

Також, разом із замовником складається і підписується договір, після якого виконавець виробляє остаточні розрахунки, вносить певні корективи в проект (робочі креслення).

Наступний і один з найважливіших етапів - виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт. Потім, відбувається оформлення паспорта вентсистеми.

Особливості проведених робіт

Процес модернізації - досить складна і відповідальна процедура, в результаті якої важливо заручитися допомогою професіоналів. Тільки таким чином можна провести грамотні розрахунки для визначення рівня майбутньої навантаження, місцезнаходження об'єкта. В результаті правильно виконаних завдань зменшується рівень шуму від працюючих вентиляційних агрегатів, зменшуються енерговитрати і помітний реальний результат експлуатації систем (зношені системи часто роблять вигляд, що «працюють», не виконуючи свої функції).