[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Каталог ВЕНТС

Каталог ВЕНТС

Компанія ВЕНТС представила оновлений каталог вентиляційної продукції який Ви можете отримати за телефоном (044) 502-60-12. У ньому можна знайти обладнання європейської якості для створення кліматичних систем в побутових або промислових умовах. Кафе, ресторани, квартири і приватні будинки, склади і офіси, заводські приміщення - скрізь можна домогтися оптимального для роботи і відпочинку мікроклімату. Що саме пропонує компанія ВЕНТС і чим істотні відмінності новинок?

Оновлення каталогу: що нового?

Компанія розширила асортимент, додавши в нього припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла. Крім того, є моделі з корпусом, виконаним з спіненого поліпропілену. Цей матеріал стійкий до корозії і перепадів температури, а також неймовірно міцний. Все це збільшує термін служби вентиляторів, забезпечує стабільність їх роботи. Також в припливно-витяжних установках оновлена ​​автоматика - тепер є можливість підключити пристрій до системи розумний будинок, а управляти їх роботою можна дистанційно.

Також каталог поповнився новими моделями енергоефективних вентиляторів. Є варіанти з декоративними панелями, які дозволять пристрою легко вписатися в різні інтер'єри. Кожен замовник може підібрати найбільш підходящий варіант. Додані і нові серії повітророзподільних пристроїв. З усіма новинками в каталозі можна детально ознайомитися онлайн на сайті! Ми ж коротко розповімо, що саме пропонує компанія ВЕНТС.

Компанія ВЕНТС: промислова та побутова вентиляція

VENTS є одним з лідерів виробництва вентиляційного обладнання. Заснована в ще в дев'яностих роках минулого століття, компанія йде в ногу з часом, пропонуючи клієнтам найкращу техніку: ефективну, безпечну, довговічну. На даний момент асортимент компанії - це 10 000 найменувань!

Каталог побутової вентиляції включає в себе:

 • Інтелектуальні вентилятори;
 • енергозберігаючі;
 • З низьким рівнем шуму;
 • Стельові, віконні та настінні;
 • З декоративними панелями;
 • канальні;
 • Зі світлом;
 • Відцентрові.

Крім того, в асортименті є різні приналежності для побутових вентиляторів.

В каталозі промислової і комерційної вентиляції ви знайдете:

 • Вентилятори для прямокутних і круглих каналів;
 • шумоізольовані;
 • камінні;
 • відцентрові;
 • дахові;
 • Осьові вентилятори низького тиску.

Компанія постійно знаходиться в пошуку варіантів вдосконалення своєї продукції, щоб задовольнити запити сучасного споживача. Всі розробки мають міжнародні сертифікати якості, відповідають стандартам з безпеки і екологічності.

Чому саме компанія VENTS?

ВЕНТС - один зі світових лідерів виробництва вентиляційного обладнання. Продукція компанії постачається у більш, ніж 90 країн світу. Попит на неї такий, що товари ВЕНТС займають 10% світового ринку в даній сфері. Компанія має ретельний контроль якості виробництва - він здійснюється на кожному етапі. Саме завдяки цьому продукція відповідає міжнародним стандартам, має всі необхідні сертифікати.

ВЕНТС має власне конструкторське бюро, а також найбільшу виробничу базу у всій Європі. Професійна команда створює проект з нуля - і запускає його у виробництво. Інноваційні технології, дослідження та власні розробки - все це дозволяє створювати пристрої різного ступеня складності, спрямовані на вирішення найрізноманітніших завдань. Вентиляційні рішення компанії - то, що гарантує кожному споживачеві комфортні умови для роботи, відпочинку або виробництва!