[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Багатозональні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВК ВМС

Багатозональні відцентрові вентилятори отримали ряд переваг перед аналогічними моделями. Вентилятори ВЕНТС ВК ВМС призначені для витяжки повітря в декількох приміщеннях. Максимальна кількість приміщень - до 5. Підходять для установки в житлових і невеликих приміщеннях офісного типу, складах. Призначені для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю: санвузол, кухня.

Конструкторські особливості ВЕНТС ВК ВМС

Матеріалом виготовлення виступає високоякісний пластик нового покоління. Пластик має ряд переваг перед металом і демонструє високі експлуатаційні характеристики. Матеріал не схильний до утворення корозії, тому широко застосовується в приміщеннях з високим рівнем вологості.

Конструкція обладнана герметичною монтажної коробкою.

Технічні особливості ВЕНТС ВК ВМС:

  • У пристрої встановлений однофазний двигун із зовнішнім ротором, він оснащений відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатками
  • Для підвищення продуктивності і терміну експлуатації встановлені підшипники кочення
  • Захист від перегріву і автоматичне перезавантаження в разі досягнення критичної температури
  • Регулювання швидкості: плавне і ступінчаста
  • Доступно підключати до одного пристрою кілька вентиляторів.

Особливості монтажу

Монтаж вентилятора не вимагає спеціальних знань, дозволена установка під будь-яким кутом відносно осі пристрою. Монтаж на стіни і стелю відбувається за допомогою кронштейнів. Компанія ВЕНТС лідер по виробництву вентиляційної і кліматичної техніки. Продукція бренду відповідає високим стандартам виробництва і користується попитом на вітчизняному ринку і ринках Євросоюзу.

У лінійки промислових вентиляторів представлені вироби, створені з урахуванням сучасних технологій і великого досвіду професійних інженерів.

Останні відгуки в категорії "Багатозональні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВК ВМС"


  • У цій категорії немає відгуків