[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ТТ ПРО

Канальні ВЕНТС ТТ ПРО - це пристрої змішаного типу, поміщені в корпус з міцного пластику з високою продуктивністю. Вентилятори даного типу можуть використовуватися для створення приточно-витяжних систем. Широкі можливості роблять їх затребуваними в комерційних, побутових і промислових приміщеннях.

Технічні характеристики і особливості

Вентилятори серії VENTS TT PRO поєднують високі експлуатаційні характеристики, простоту монтажу і довговічність. Також вони об'єднали в собі переваги вентиляторів відцентрового і осьового типів. Застосовують їх в системах, що вимагають високого тиску і потужного потоку повітря з одночасно низьким рівнем шуму.

Корпус пристрою виконаний з поліпропілену високої якості. Він відрізняється високими характеристиками міцності, а також зниженою горючістю. Таким чином, навіть в разі аварійних ситуацій таке обладнання не сприятиме швидкому поширенню полум'я.

Центральний блок вентилятора - знімний. У ньому знаходиться двигун з крильчаткою і клемної коробкою. Кріпиться ця частина за допомогою міцних хомутів з засувками. Все це робить технічного обслуговування пристрою зручним. Демонтувати вентилятор повністю не потрібно - досить просто витягти центральний блок.

Двигун канальних вентиляторів змішаного типу ВЕНТС ТТ ПРО - однофазний двошвидкісний. Він споживає малу кількість електроенергії, що дозволить економити на оплаті комунальних рахунків без зниження якості вентиляції. Двигун захищений від перевантаження за допомогою термозапобіжника.

Працюють двигуни на підшипниках кочення з тривалим терміном служби - до 40 тисяч годин безперервної роботи. Двигун також захищений від попадання вологи і пилу.

Вхідний патрубок вентилятора має колектор, що забезпечує плавний вхід повітря всередину пристрою. Крильчатка має конічну форму, аеродинамічну форму лопатей для підвищення ККД пристрою.

На виході є спрямляющій апарат, який рівномірно розподіляє потік повітря для оптимального поєднання характеристик, підвищення продуктивності і збільшення тиску. При цьому, під час роботи вентилятори даної серії виробляють мінімум шуму.

Регулювання швидкості пристрою і монтаж

Регулювати швидкість обертання лопатей можна за допомогою зовнішніх перемикачів для багатошвидкісних вентиляторів. Купувати їх потрібно окремо. Плавне регулювання можлива за допомогою автотрансформаторного або сімісторного регуляторів. Вони підключаються до клеми максимальної швидкості двигуна.

Встановлювати вентилятори даної серії можна на початку, середині і наприкінці вентиляційної системи. Монтаж допускається під будь-яким кутом відносно осі. В одній вентиляційній системі можна встановити кілька вентиляторів - паралельно або послідовно. У першому випадку збільшиться витрата повітря, у другому - робочий тиск.

Вентилятори оснащені плоскою пластиною для монтажу, за допомогою якої його можна прикріпити до стіни. Монтажну коробку можна встановити в будь-якому положенні.

Вентилятори VENTS TT PRO відрізняються простотою монтажу і не вимагають частого технічного обслуговування. Установкою такої техніки повинен займатися фахівець. Від правильності монтажу безпосередньо залежить те, наскільки якісно і безпечно буде працювати обладнання. Перед пуском всієї системи вентиляції рекомендується зробити пробний запуск вентилятора. Це дозволить перевірити правильність його установки, переконатися у відсутності технічних проблем.

При необхідності технічного обслуговування або ремонту, потрібно відключити вентилятор від мережі і дочекатися його повної зупинки.

Щоб вибрати вентилятор ВЕНТС ТТ ПРО, зверніть увагу на його потужність і площа приміщення, для якого він призначений. Чим більше площа, тим потужнішим має бути пристрій.

Як замовити ВЕНТС ТТ ПРО?

Придбати вентилятори серії VENTS TT PRO можна онлайн, не витрачаючи зайвого часу на походи по магазинах і магазинах. Ми пропонуємо оригінальні пристрої з доставкою до вашого міста. Для цього достатньо оформити замовлення на сайті, додавши потрібну модель в «кошик». У ній вкажіть дані для доставки і спосіб оплати. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення деталей.

Якщо ви сумніваєтеся у виборі або з'явилися питання щодо товара, звертайтеся до наших співробітників по телефону або в чаті сайту. Ми гарантуємо кваліфіковану консультацію, яка допоможе правильно підібрати модель вентилятора.

Ми гарантуємо повний комплект поставки обладнання і його безпечну доставку до вашого міста в короткі терміни.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ТТ ПРО"


  • У цій категорії немає відгуків
  • Андрей

    Купил этот вентилятор. Доставили быстро (на следующий день), проверил - работает нормально. Магазину спасибо
    ВЕНТС ТТ ПРО 150