[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Циклон ОТИ

Цена
- грн

Циклон оті використовується з метою очищення повітряного потоку від зернового пилу. Дозволяє виконувати якісне очищення від великих зернових частинок-цільних зерен і лушпиння. Пристрої цього типу не рекомендовано використовувати з метою видалення липкого, вологого і волокнистого пилу.

Встановлюється на підприємствах сільськогосподарської та харчової промисловості. Зокрема, на елеваторах, комбікормових, насіннєвих та борошномельних заводах, на території морських зернових терміналів.

Циклони цієї серії застосовуються і в одиночному виконанні, і в груповому варіанті. У другому випадку формують батареї з 2, 4, 6 або 8 пристроїв, що дозволяє збільшувати ефективність очищення повітря.

Агрегати лінійки оті можуть функціонувати в системах змінного і постійного режиму роботи. Важливою перевагою циклонів цього типу є їх стійкість до зміни швидкості потоку при вході до ±35%. Це особливо важливо для систем, що працюють в змінному режимі.

Циклони серії оті працюють з системами, що здійснюють:

  • очищення круп і зернової сировини;
  • дроблення і помел;
  • сушку зерна;
  • транспортування зернових матеріалів;
  • вентиляцію та аспірацію продукції.

Кожна модель циклонів оті проходить перевірку, в процесі якої тестується коректність роботи пристрою відповідно до положень ГОСТ. Тільки після повної перевірки установка відправляється клієнту.

Всі агрегати мають сертифікат відповідності положенням ГОСТ. Характеристики пристрою, опис його роботи і спосіб налаштування вказані в спеціальному паспорті. Цей документ, а також інструкція з експлуатації додаються до кожної моделі.

Характеристика:

  • продуктивність-до 1300 м куб./год
  • оптимальна швидкість потоку при вході-10-14 м / с
  • ефективність очищення засміченого повітря-близько 97-98%
  • високий ступінь стійкості до перепадів швидкості подачі суміші до ±35%

Особливості конструкції

Циклон для зернового пилу може виготовлятися в правому і в лівому виконанні. У першому випадку потік повітря рухається проти годинникової стрілки, у другому - у напрямку її руху. У базовій комплектації пристрій, як правило, правосторонній, але за бажанням замовника виготовляється в лівосторонньому варіанті.

Матеріал конструкції-нержавіюча сталь, вуглецева або легована сталь.

Є кілька варіантів виконання циклонів серії оті:

стандартні моделі загальнопромислового типу виготовляються з вуглецевої сталі (для роботи при температурі до + 40°С);

моделі, які призначені для роботи в агресивному середовищі - з нержавіючої сталі;

пиловловлювачі, розраховані на використання при температурі нижче -40 °С, виробляються з легованої сталі.

Виробник надає можливість формування конструкції під індивідуальні запити замовника.

Додаткові комплектуючі циклону-бункер для збору пилу і равлик розкрутки повітряного потоку. Також агрегат комплектується перехідниками різного розміру для з'єднання труб циклону з вентилятором. Перед доставкою покупцеві пристрій покривають фарбою, а потім обмотують захисною плівкою.

Принцип роботи

Операція по захопленню з повітря сторонніх твердих частинок здійснюється за рахунок впливу на них відцентрової сили, що виникає при обертанні повітряних мас.

Забруднений потік повітря входить в корпус установки через бічний отвір. За рахунок особливої конструкції апарату вхідний потік, закручуючись, рухається у напрямку до стінок циклону, одночасно захоплюючи більш дрібні частинки.

Поступово просуваючись по спіралі вниз, тверді вкраплення осідають в бункері (пилозбірнику). Очищений від пилу повітря відводиться через вихлопну трубу в атмосферу.

Будь циклон для зерна лінійки оті демонструють відмінний сепараційний ефект більших вкраплень за рахунок зменшення ступеня винесення осіли в циклоні частинок.

Останні відгуки в категорії "Циклон ОТИ"


  • У цій категорії немає відгуків