vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Циклон ЦР - це економічний ефективний механізм, який застосовується в системах пневмотранспорту. Він якісно очищає повітря від середньодисперсного пилу.

Основна сфера застосування-підприємства сільськогосподарської галузі та харчової промисловості. У тому числі ті, які займаються виробництвом цукру, переробкою зерна і круп.

Також циклони серії ЦР встановлюють на метало - і деревообробних підприємствах для здійснення очищення від стружки і тирси. Використовуються і при виробництві і транспортуванні будматеріалів, де не потрібні пиловловлювачі великої продуктивності.

Циклон може монтуватися в двох варіантах в залежності від положення вентилятора: для роботи на нагнітання або на всмоктуючій стороні. У переважній більшості випадків циклон монтується перед вентилятором, а не за ним, щоб поліпшити ефективність роботи вентиляційної установки.

Основна перевага пристроїв лінійки ЦР-низький рівень опору (від 700 до 900 Па). Завдяки цій особливості циклон можна з'єднувати з вентиляторами, на яких встановлені електродвигуни невеликої потужності. Це дозволяє скоротити матеріальні витрати на обслуговування системи.

Всі моделі циклонів ЦР маю сертифікат відповідності положенням ГОСТ. Характеристики пристрою, принцип роботи і спосіб налаштування описаний в спеціальному паспорті. Цей документ, як і інструкція з експлуатації додаються до кожної моделі.

🌀 Характеристика:

  • продуктивність-до 19000 м куб./год
  • швидкість входу потоку-14-18 м / с
  • коефіцієнт гідравлічного опору -4,5 D (діаметр циклону, м) ефективність очищення засміченого повітря — близько 90%.

🌀 Особливості конструкції

Циклон для пневмотранспорту виготовляється в правому і в лівому виконанні. У першому випадку потік повітря закручується проти годинникової стрілки, у другому — у напрямку її руху.

У базовій комплектації агрегат, як правило, правобічний. Але за бажанням замовника він може виготовлятися і в лівосторонньому виконанні.

Матеріал конструкції-вуглецева сталь або нержавіюча сталь. Виробник надає можливість формування конструкції під індивідуальні запити замовника.

При монтажі приділяють особливу увагу забезпеченню герметичності конструкції. В процесі експлуатації пристроїв важливо дотримуватися суворих заходів безпеки. Необхідно забезпечити захист персоналу від можливих опіків про гарячу поверхню циклону, а також від опіків гарячими газами, золою або пилом. З цією метою поверхню циклонів ретельно ізолюють. Максимально допустима температура поверхні ізоляції- + 45с.

Пристрій комплектується перехідниками різного розміру для з'єднання труб циклону з вентилятором. Перед доставкою покупцеві агрегат покривають фарбою, а потім обмотують захисною плівкою.

🌀 Принцип роботи

Захоплення з повітря сторонніх твердих частинок здійснюється за рахунок впливу на них відцентрової сили, що виникає при обертанні повітряних мас.

Забруднений потік повітря входить в корпус установки через бічний отвір. За рахунок особливої конструкції апарату вхідний потік повітряних мас, закручуючись, рухається у напрямку до стінок циклону, одночасно захоплюючи більш дрібні частинки.

Поступово просуваючись по спіралі вниз, тверді вкраплення осідають в пилозбірнику (бункері). Очищений від пилу повітря відводиться через вихлопну трубу у верхній частині циклону.

З метою безпеки і забезпечення безперебійної роботи циклону бункер необхідно своєчасно звільняти від пилу, що скупчився. Рекомендується виконувати очищення пилозбірника при заповненості на 70-80%.

Всі циклони лінійки ЦР характеризуються високими пиловловлюючими характеристиками. Пристрої демонструють відмінний сепараційний ефект більших вкраплень за рахунок зниження рівня винесення осіли в циклоні частинок.

Останні відгуки в категорії "Циклон ЦР"


  • У цій категорії немає відгуків