vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Apator ELF

Цена
- грн

Теплолічильники Apator ELF-багатофункціональні точні пристрої для контролю та обліку витрати тепла. Виробляються в Польщі. Зовні це невелике за розмірами пристрій, який працює на акумуляторах. У комплект входить електронний обчислювач, два датчика температури і тахометричний витратометр, кульовий кран для підключення до датчика температури і з'єднувальні Штуцери.

Прилад не тільки вимірює показники, але і виконує архівування великого обсягу даних про витрату води. Розрахований на роботу з водою, температура якої не перевищує 90 при максимальному тиску 16 бар.

Пристрій призначений також для вимірювання інших параметрів роботи системи тепло - і водопостачання. Але основне завдання лічильника це виміри температурного режиму теплоносія, який підключений до зворотного або подає трубопроводу, а також розрахунок співвідношення теплоенергії до обсягу теплоносія.

Теплолічильники Apator ELF випускаються в декількох варіантах. Модифікації відрізняються використовуваним типом рівнянь для вимірювання витрати обсягу теплоносія. Залежно від того подає це трубопровід або зворотний, застосовується те чи інше рівняння.

Теплолічильник має інтерфейс M-BUS, який виконує дистанційне зчитування інформації. Також передбачена можливість підключення чотирьох пристроїв, обладнаних імпульсними виходами (наприклад, Лічильники води або електрики).

Мікропроцесорний теплолічильник вимірює і відображає на дисплеї інформацію про:

  • кількості теплової енергії;
  • температурі води в зворотному і подає трубопроводі;
  • різниці температур в зворотному і подає трубопроводі;
  • витраті води і параметрах теплової потужності.

Також на екран приладу обліку витрати тепла виводиться час і найменування кодів несправностей, а також дані про обсяг (енергії), відповідному кол-ву імпульсів, які отримані по імпульсних входів.

Запрограмовано також формування і зберігання архіву з результатами вимірювань і кодами аварійних ситуацій.

🌀 Техобслуговування

Тепломір-багатофункціональний прилад, який можна ремонтувати і відновлювати в разі виходу з ладу. Після підключення теплолічильника корпус пломбують, щоб запобігти несанкціонованому доступу до електроніки пристрою. По закінчення 5-річного терміну роботи потрібно провести техобслуговування. Як мінімум замінити батарею і провести вторинну оцінку метрологічної відповідності.

Виконати заміну акумулятора можуть тільки представники відповідної сервісної служби, так як виконання цієї дії необхідно зірвати пломбу, відкрити корпус і виконати пайку. Тобто обслуговування теплолічильників здійснюється за таким же принципом, як і у випадку з лічильниками води, встановленими в квартирі.

Параметри експлуатації теплолічильників:

  • температура-від +5 до + 55 С;
  • атмосферний тиск - від 84 до 106,7 кПа.
  • вологість - від 30 до 80%.

🌀 Технічні характеристики

Вага приладів-0,75 кг, Розміри:

  • для різьбового з'єднання G3/4 ―110х96х75;
  • для різьбового з'єднання G 1-130х100х75.

Гарантійний термін експлуатації пристрою становить 12 місяців. Загальна тривалість експлуатації пристрою-не менше 10 років.

Тепломіри цього типу приєднуються до трубопроводів діаметром від 15 до 20 мм.

Для монтажу теплолічильника потрібно підготувати проект і ТУ. Прилад внесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України (NoУ2543-07).

🌀 Економія тепла і витрат

Теплолічильники Apator ELF правильно вважають вважають тепло, що допомагає скорочувати витрати на оплату обігріву квартири. Якщо в кімнаті стає занадто жарко, не потрібно відкривати вікна, варто всього лише прикрутити регулятор на радіаторі опалення.

Завдяки цьому зменшується витрата теплоносія, знижується температура, а значить, і обсяг спожитої теплової енергії. Тобто використання лічильника тепла забезпечує реальну економію. При правильній експлуатації пристрою можна заощадити від 30% до 70% теплової енергії.

Останні відгуки в категорії "Apator ELF"


  • У цій категорії немає відгуків