[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Циклон ЦН-11

Цена
- грн

Циклони ЦН-11 призначені для видалення з повітря пилу та інших забруднюючих частинок. Устаткування відмінно впорається як з звичайної пилом, так і тієї, яка утворилася в результаті обробки деревини, металу, піску. Циклони цієї серії відрізняються високим ступенем ефективності, їм не страшні абразивні пошкодження. Вхідний отвір у даного обладнання розташоване під кутом 11 градусів, що і відображено в назві. Висока частота обертів забезпечить більш якісне очищення повітря.

Особливості циклонів ЦН-11

Циклони ЦН-11 не призначені для використання у вибухонебезпечних середовищах, хоч і є універсальними. Тому, обладнання не підійде для використання в сферах з підвищеною небезпекою. Крім того, для видалення великої кількості липких речовин такий циклон також не підійде.

Таке обладнання використовується як в одиночному, так і в груповому виконанні. Стандартна комплектація - 2-4 шт, з'єднані разом. Циклони бувають ліво- і правостороннім. Стандартний набір елементів включає в себе сам циліндр і вхідний патрубок, конус, кручені кришку, вихлопну тубу і равлика (але деякі модифікації її не мають).

Установку циклону ЦН-11 необхідно проводити з всмоктуючої сторони вентилятора. В цьому випадку статичний тиск буде нижче, ніж атмосферний. У аспірації встановлювати циклон можна як після вентилятора, так і перед ним. Вибір конфігурації залежить від особливостей середовища, в якій має бути працювати установці.

Корпус циклону може бути виготовлений з вуглецевої або низьколегованої сталі. Другий варіант використовується, якщо доведеться працювати при температурах нижче 40 градусів.

Можливе виконання циклонів для роботи у вибухонебезпечних середовищах. Для цього вони комплектуються спеціальними клапанами, а також мають компактні розміри бункера. Це знижує накопичення вибухонебезпечного пилу.

Особливості монтажу

Циклон вимагає професійної установки і дотримання всіх рекомендацій виробника. Необхідно дотримуватися їх для того, щоб обладнання працювало стабільно, безпечно і без збоїв.

Отримати консультацію або замовити обладнання ви можете у нас. Ми допоможемо вам з вибором відповідної модифікації, дамо додаткову інформацію. Ми гарантуємо повний комплект поставки, наявність всіх необхідних документів, а також оперативну доставку у ваше місто.

Останні відгуки в категорії "Циклон ЦН-11"


  • У цій категорії немає відгуків