[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Прожектори

Цена
- грн

LED-прожектори-економічні, надійні та безпечні пристрої з високим рівнем ККД. Їх використання забезпечує хорошу освітленість при мінімальному споживанні електроенергії.

Діодні освітлювальні прожектори досить популярні. Їх вибирають завдяки ефективній роботі, зручності експлуатації і великому діапазону можливостей використання. Всі моделі умовно можна розділити на дві категорії:

  • для вуличного освітлення;
  • для приміщень.

Прожектори для вуличного освітлення

За допомогою світлодіодних прожекторів можна облаштувати необхідний рівень освітлення території автостоянки, Паркової алеї, будівельного майданчика, прибудинкової території багатоповерхівки або заміського котеджу, дачі. Також їх використовують для локального освітлення окремих об'єктів (наприклад, рекламних вивісок) або точкового підсвічування архітектурних елементів будівель.

Такі пристрої забезпечують яскраве підсвічування у відкритих виставкових павільйонах і на концертних майданчиках.

Ці мобільні прилади допомагають створити оригінальну декоративну підсвічування ландшафтного дизайну. Їх можна використовувати для створення підводного освітлення в басейнах, фонтанах.

Лід-прожектори мають додатковий захист від вологи і пилу, тому не бояться впливу агресивних природних факторів (заметіль, злива, сильний вітер та ін.) конструкція стійка до стрибків напруги і негативного зовнішнього впливу (перегрів, вібрація, перепад температур).

LED-прожектори для приміщень

За допомогою таких приладів висвітлюють великі приміщення промислового типу, наприклад, склади. Також цей вид світлової техніки використовується в якості джерела сценічного світла для відео-або фотозйомки.

Як вибрати світлодіодні прожектори для вуличного освітлення

Вибрати найбільш підходящу модель прожектора можна з урахуванням декількох критеріїв:

Спрямованість світла. Розсіяне світло ефективний для освітлення двору, майданчика, прибудинкової території на дачі. А прямий - для освітлення одного або декількох об'єктів

Потужність. Діапазон потужності цих освітлювальних приладів величезний (як правило, від 10в до 1000В). Це надає покупцеві велику варіативність вибору. Наприклад, якщо вам потрібно підсвітити невелику клумбу біля входу в салон краси, досить замовити вуличний світлодіодний прожектор невисокої потужності. Такого приладу буде достатньо для облаштування ефектного підсвічування. І великих фінансових витрат це не зажадає.

Різновиди лід-прожекторів

Прилади відрізняються конструкцією, видом випромінювача. Є лінійні моделі, довгі і вузькі, з деякою кількістю світлодіодів. Їх зручно розміщувати у віконних або дверних отворах, використовувати в якості декоративного підсвічування.

Найбільш популярна лінійка-матричні прожектори. Джерело світла в них-це матриця, складена з безлічі світлодіодів, закріплених на окремій підкладці, покритих люмінофором. SMD-матриці-широкі, в них видно кожен елемент. SMD-матриця. Використання SMD-матриці забезпечує рекордно високий світловий потік, а також забезпечує тривалий термін служби прожекторів.

Альтернативу їм складають моделі з COB-матрицею. Вони набагато менше за розміром. Особливість в тому, що напівпровідникові кристали монтуються без підкладок, безпосередньо на монтажну плату, практично впритул один до одного. Тому випромінювач з боку виглядає як єдиний елемент. Завдяки цій технології виробникам вдалося знизити витрати на виробництво лід-прожекторів, тому вони трохи дешевше. Але в цілому на вартість впливає сукупність факторів: клас пристрою, наявність додаткових функцій та ін.

Відрізняються прилади і типом колірної "температури" світла:

  • "Теплі" прожектори - зі світлом температурою близько 2700 K. дозволяють створити затишну атмосферу, використовуються для облаштування локального або декоративного освітлення.
  • Моделі з нейтральним світлом (температура близько 4000 K) - відмінний варіант для освітлення сходів, доріжок, невеликих ділянок.
  • Холодне світло (колірна температура — 6000 К) - різкий, що підкреслює деталі. Прожектори такого типу використовуються для освітлення великих територій.

Монтаж

Тип монтажу світлодіодного прожектора визначається його призначенням. Прилади, призначені для вуличного освітлення, як правило, встановлюються на деякій висоті. Його можна закріпити на стіні, на стовпі або на іншій опорі.

Компактну модель пристрою можна розмістити на переносному штативі. Це забезпечує мобільність, тобто дозволяє змінювати напрямок світла в залежності від зміни положення. Такий варіант монтажу використовується, наприклад, для створення сценічного освітлення.

Окрему групу пристроїв представляють грунтові прилади. Їх встановлюють прямо в грунт або фіксують в поглибленні на будь-якій рівній поверхні. Такий тип прожекторів зазвичай можна зустріти на Парковій алеї, пішохідній доріжці, на відкритому майданчику кафе або ресторану. Вони виконують подвійну функцію: допомагають орієнтуватися в темний час доби і забезпечують ефектний декор.

У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент світлодіодних прожекторів, тому вибрати оптимальний варіант не складе труднощів.

Останні відгуки в категорії "Прожектори"


  • У цій категорії немає відгуків