vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Atlantic STEATITE

Конструктивно і функціонально електричні водонагрівачі Atlantic STEATITE - це втілення передових технічних рішень французького виробника, якому вдалося розробити пристрої з максимально можливою надійністю і довговічністю експлуатації. Термін гарантійної експлуатації таких бойлерів-8 років.

Завдяки використанню "сухого" керамічного Тена вода нагрівається не тільки швидше, але більш рівномірно. Використання властивостей стеатитового нагрівального елементу в конструкції накопичувальних бойлерів підвищує продуктивність їх роботи. Вона набагато вище, ніж у аналогічних пристроїв традиційної комплектації. Важливий "плюс" - відсутність корозії внутрішніх компонентів бака, що позитивно впливає на збільшення робочого ресурсу водонагрівача. Адже за рахунок того, що нагрівальний елемент виготовлений з керамічного матеріалу, він не перегрівається.

Наявність капілярного термостата гарантує істотну (до 15%) економію електроенергії. Такою високою економічністю аналоги серії Atlantic STEATITE похвалитися не можуть. Крім того, виробник надає покупцям вибір: в цій лінійці є бойлери місткістю 50, 80 і 100 літрів.

🌀 Вдосконалена конструкція

Інженери компанії передбачили кілька важливих особливостей, які вигідно відрізняють серію Atlantic STEATITE від аналогів:

  • Довгий металевий анод. Завдяки подовженій конструкції анода пристрій служить в два рази довше (збільшується проміжок часу між проведенням профілактичного ремонту).
  • Зовнішнє покриття складається з дрібнодисперсної емалі і тонкого шару лаку.
  • Для виготовлення зовнішнього бака використовується сталь високої якості.
  • Теплоізоляція - з екологічного пінополіуретану підвищеної щільності.
  • Удосконалена конструкція нержавіючих металевих патрубків для подачі холодної води і відбору гарячої.
  • Дуже тихий активний режим роботи (практично безшумний).
  • Надійний захист від перегріву.
  • Запобіжний клапан, за допомогою якого своєчасно скидається надлишковий тиск води в Баку.

І всі ці деталі не тільки забезпечують більш тривалу роботу бойлера без збоїв, а також гарантують можливість проведення технічного обслуговування і очищення один раз в два роки. Інші подібні моделі не рекомендується експлуатувати без сервісного обслуговування більше одного року.

🌀 Практичний сучасний дизайн

Важлива перевага лінійки Atlantic STEATITE-практичний сучасний дизайн. Компактна циліндрична форма бака-універсальне рішення і з точки зору зручності монтажу, з точки зору місткості. А відсутність кутів-гарантія того, що бойлер буде органічно виглядати в будь-якому інтер'єрі, не створюючи дисонансу із загальним дизайном. Більш того, плавні лінії прекрасно поєднуються і з класичною меблевою композицією, і з інтер'єром в стилі хай-тек.

Універсальний білий колір стінок ідеально поєднується з будь-якими відтінками. Зручність і практичність водонагрівача полягає ще і в тому, що він може бути встановлений як у ванній кімнаті, так і в іншому приміщенні (навіть в передпокої). Завдяки продуманим кріпильним елементам, монтажні деталі приховані, і не кидаються в очі.

Управляти роботою пристрою теж легко завдяки зручному регулятору температури (ручці). На зовнішній панелі корпусу також встановлений індикатор нагріву, що спрощує контроль.

Бойлери Atlantic STEATITE, розроблені французьким концерном Atlantic Groupe, - це якісна економічна універсальна техніка. Вона ідеально справляється зі своїм завданням - регулярним забезпеченням гарячою водою житлових квартир і приватних будинків. Завдяки варіативності моделей, кожен покупець може вибрати бойлер з необхідним об'ємом бака, в залежності від потреб і кількості членів сім'ї.

Останні відгуки в категорії "Atlantic STEATITE"


  • У цій категорії немає відгуків