[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Панельні обігрівачі

Панельні обігрівачі призначені для створення комфортної температури в приміщенні. Великий вибір варіантів панельних обігрівачів дозволяє встановити таке обладнання вдома, в офісі, комерційному або адміністративному приміщенні. Відрізняються такі пристрої за характеристиками і сферам застосування. У нас на сайті ви знайдете великий вибір панельних обігрівачів для приміщень різних типів.

Види обігрівачів і їх особливості

Виробники пропонують кілька видів панельних обігрівачів, які відрізняються високою ефективністю роботи і споживанням малої кількості електроенергії. Їх можна розділити на кілька груп, кожна з яких має свої переваги.

Карбонові інфрачервоні обігрівачі

Карбонові інфрачервоні обігрівачі для настінного монтажу - нагрівання приміщення відбувається завдяки внутрішньому елементу на карбоновій основі. Такий пристрій виробляє інфрачервоне випромінювання, яке і переносить теплову енергію з пристрою зовні. Холодне повітря контактує з прогрітою поверхнею і піднімається вгору. В результаті цього в приміщенні постійно відбувається циркуляція повітря. Карбонові обігрівачі відрізняються малою вагою, завдяки чому спрощується їх установка.

Обігрівачі такого типу мають регулятори температури нагріву. Як результат – можна підлаштовувати роботу пристрою під свої потреби.

Керамічні нагрівачі

Такі пристрої створені на базі нагрівальної пластини, виконаної з кераміки. Такий матеріал дозволяє рівномірно розподіляти тепло в приміщенні. При цьому, поверхня самого пристрою сильно не нагрівається. Особливість нагрівачів даного типу-досить велику вагу, що вимагає додаткових зусиль при установці.

Кварцові панельні обігрівачі
Основою для корпусу пристрою служить кварцовий пісок з металевими спіралями. Першим нагрівається вміст самої панелі-воно накопичує в собі тепло, після чого віддає його зовні. Тому, враховуйте, що повний нагрів таких пристроїв може тривати до 25 хвилин. З цього випливає і перевага - при використанні кварцових обігрівачів приміщення буде остигати повільніше.

Особливість кварцових панельних обігрівачів-необхідність в додаткових запобіжних заходах, якщо в сім'ї є діти або домашні тварини. Поверхня пристрою досить сильно нагрівається - є ризик обпектися. Буде потрібно установка захисного екрану.

Нагрівальні картини
Незвичайні обігрівальні прилади для квартири і будинку. Виконані вони на основі карбонових елементів, а корпус декорований фотографією або малюнком. Таким чином, обігрівач не тільки легко впишеться в інтер'єр, але і стане його частиною.

Переваги панельних обігрівачів

Перш за все, панельні обігрівачі економлять простір в будинку - вони не займають додаткового місця. Кріплять їх до стіни-компактні розміри корпусу не дадуть пристрою заважати оточуючим. Крім цього, такі обігрівачі економно використовують енергію, забезпечуючи хороший прогрів приміщення. А ще їх можна приховати під декоративним панелями, якщо ви хочете зберегти цілісність інтер'єру.

Монтаж і експлуатація

Встановлювати панельні обігрівачі можна на стіну або під стелю – залежить від конкретної моделі. Фіксують обігрівачі за допомогою кронштейнів і шурупів. При виборі кріпильних елементів звертайте увагу на те, яку вагу вони витримують. Враховувати потрібно і стан стіни-вона також повинна бути розрахована на вагу пристрою. Старі стіни для цієї мети не підійдуть.

Враховуйте, що панельні обігрівачі - це досить потужні пристрої. Тому, перед їх установкою необхідно переконатися в тому, що проводка витримає таке навантаження, перевірити справність розеток. Не забувайте і про наступні правила установки і експлуатації даного обладнання:

  • Мінімальна відстань від стіни та інших предметів до Обігрівачі має бути мінімум 50 см.
  • Не можна встановлювати Обігрівачі під вікном за шторою-є ризик загоряння тканини.
  • Не залишайте пристрій без нагляду-йдучи з дому обов'язково вимкніть його.
  • Не накривайте обігрівач і не сушіть на ньому речі.

Перед експлуатацією панельних обігрівачів обов'язково вивчіть інструкцію до вашого пристрою. Це допоможе уникнути помилок, які можуть привести до поломки або пожежонебезпечних ситуацій.

Наша компанія пропонує надійні і якісні панельні обігрівачі від провідних виробників. Замовити пристрій можна на сайті з доставкою у ваше місто. З усіх питань звертайтеся до наших співробітників по телефону. Оформити замовлення через сайт ви можете в будь-який зручний час, а ми передзвонимо вам для уточнення даних.

Останні відгуки в категорії "Панельні обігрівачі"


  • У цій категорії немає відгуків