[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Інфрачервоні обігрівачі

Інфрачервоні обігрівачі входять в категорію економних і досить популярних опалювальних приладів. Завдання цього обігрівача полягає в тому, щоб зігрівати не повітряні маси в приміщенні, а предмети в кімнаті, на які впливають інфрачервоні промені.

Вибираючи відповідну модель, варто пам'ятати про те, що вони всі класифікуються в залежності від:

 • типу встановленого нагрівального елемента;
 • діапазону інфрачервоного випромінювання;
 • конструкції і способу установки.

Для того щоб Обігрівачі ефективно працювали протягом довгого часу, потрібно уважно розрахувати потужність відповідного пристрою. Такі показники залежать від спочатку поставлених перед обігрівачем завдань.

Вибір обігрівачів за типом нагрівального елементу

Залежно від певної компанії-виробника нагрівальні елементи можуть бути виконані з різних матеріалів. Найчастіше у продажу доступні інфрачервоні обігрівачі, в яких нагрівальні елементи були створені із застосуванням наступних матеріалів:

 • вольфрамові - ці моделі являють собою вакуумну трубку, доповнену скрученою ниткою з вольфраму;
 • керамічні - при нагріванні металева спіраль віддає все тепло керамічної панелі;
 • Галогенні - в трубці знаходиться закачаний газ, який і називається галогеном;
 • кварцові-трубка з кварцового матеріалу, укомплектована карбонової спіраллю.

Кожен з перерахованих вище видів відрізняється своїми перевагами і недоліками. Наприклад, вольфрамові нагрівальні елементи вважаються досить старими, а тому вони поступово пропадають з ринку. Їх основна перевага-це вигідна ціна, а недолік полягає в яскравому світлі, який не зовсім комфортний для очей людини.

Останнім часом все більшою популярністю стали користуватися карбонові або, як їх ще називають, плівкові обігрівачі. Вони вважаються результатом сучасних технологій. Серед переваг важливо відзначити їх чудовий дизайн, так як вони відмінно впишуться абсолютно в будь-який стиль інтер'єру. Недолік полягає в досить крихкою конструкції, що вимагає до себе дбайливого ставлення.

Діапазон інфрачервоного випромінювання

Залежно від довжини хвилі все Обігрівачі інфрачервоного типу діляться на дві великі категорії: довгохвильові і короткохвильові. Важливо розібратися з тим, який пристрій підходить для тих чи інших експлуатаційних умов.

У випадку з довгохвильовими обігрівачами нагрівальні елементи можуть розжарюватися від 100 до 600 градусів. Це ідеальне рішення для приватного, заміського будинку або для квартири. Причому такі моделі характеризуються економним споживанням електроенергії, а тому знайшли своє застосування в побутовій сфері.

Що стосується короткохвильових, в даній ситуації нагрівальні елементи можуть розжарюватися до максимальної температури 1000 градусів. Тому такі моделі доцільно використовувати на відкритих майданчиках або у величезних приміщеннях (наприклад, промислові підприємства). Короткохвильові обігрівачі не підійдуть для побутової сфери, так як людині не рекомендується протягом довгого часу знаходиться під впливом таких випромінювань.

Конструктивні особливості і способи установки
Залежно від способу монтажу всі інфрачервоні обігрівачі діляться на 4 основні категорії:

 1. Настінні моделі.
 2. Вуличні моделі.
 3. Стельові Обігрівачі.
 4. Підлогові конструкції.

Найпопулярніші і затребувані-це стельові моделі, які не займають занадто багато вільного місця в приміщенні, а також не впливають на вже сформований стиль інтер'єру. При правильній установці вони не будуть привертати до себе зайву увагу.

Настінні обігрівачі найчастіше виступають в якості додаткового джерела тепла. Вони важать не більше 1-2 кг і відмінно підходять для невеликих приміщень, балконів або лоджій. Особливо акуратними потрібно бути в сім'ї, де проживають маленькі діти. В такому випадку настінні обігрівачі потрібно встановлювати на висоті, щоб діти не змогли дотягнутися до розпеченого нагрівального елементу.

Підлогові моделі поступаються за потужністю попереднім двом видам інфрачервоних обігрівачів. Останнім часом використовують Обігрівачі плівкового типу, за допомогою яких вдається організувати не тільки загальний обігрів кімнати, але і зональний.

Вуличні обігрівачі-це моделі переносного типу, які можна переносити від однієї відкритої площадки до іншої. Вони мають міцний корпус, що оберігає внутрішні деталі від негативного впливу зовнішніх факторів.

Наші менеджери допоможуть покупцям визначитися з відповідною моделлю, попередньо ознайомившись з її технічними характеристиками.

Останні відгуки в категорії "Інфрачервоні обігрівачі"


 • У цій категорії немає відгуків