[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Zanussi Premiero

Бойлер Zanussi Premiero - це надійний електричний водонагрівач, за допомогою якого у вас завжди буде доступ до гарячої води. Установка надійного бойлера дозволяє не залежати від централізованого гарячого водопостачання. Бойлер Zanussi Premiero-накопичувального типу. Він не тільки підігріє воду до потрібної температури, але і буде підтримувати її протягом певного часу. У нас ви можете замовити бойлер Zanussi Premiero за прийнятною ціною з доставкою.

Технічні характеристики бойлера Zanussi Premiero

Бойлер Zanussi Premiero має циліндричну форму і компактні розміри. Завдяки цьому його легко можна встановити там, де він необхідний - і пристрій не буде заважати. Монтаж можливий навіть при самому обмеженому просторі.

Бойлер даної серії обладнаний одним нагрівальним елементом. Панель управління знаходиться на нижній кришці пристрою. Бойлер простий в управлінні, все зрозуміло на інтуїтивному рівні. На нижній кришці знаходиться ручка для включення приладу і установки потрібної температури води. Також є економний режим, завдяки якому прогрів води буде здійснюватися до температури 55 градусів. Це допомагає знизити утворення накипу, зменшити витрату електрики.

Бойлер проводить автоматичний контроль і індикацію температури. Корпус має якісну теплоізоляцію, завдяки чому вода не буде втрачати температури протягом тривалого часу. В якості теплоізолюючого матеріалу використовується пінополіуретан - він безпечний, довговічний.

Дана серія водонагрівачів має тривалий термін використання. Досягається це, не в останню чергу, за допомогою антикорозійного захисту корпусу. Емаль має високу адгезію, завдяки чому добре прилягає до стінки бака. Як результат виключається ризик появи корозії і тріщин.

Бойлери Zanussi Premiero мають багаторівневий захист від перегріву, сухого перегріву, від надмірно високого гідравлічного тиску. Виробник пропонує пристрої з різним об'ємом бака, завдяки чому покупець може підібрати варіант як для однієї людини, так і з розрахунку на велику сім'ю.

Особливості монтажу

Перед установкою бойлера обов'язково переконайтеся, що для його кріплення використовуються тільки оригінальні деталі. Саме вони розраховані на ту вагу, який буде мати як порожнє, так і заповнене пристрій. Не можна встановлювати бойлер, не переконавшись, що кріплення добре тримається саме по собі. Також стіна, до якої буде кріпитися бойлер, повинна витримувати навантаження пристрою, заповненого водою.

Бойлер потрібно встановлювати виключно в опалювальному приміщенні. Бажано, щоб він знаходився якомога ближче до місця, де буде використовуватися підігріта вода. Це знизить ризик тепловтрати через труби. Під час монтажу залиште зазор для того, щоб можна було проводити технічне обслуговування приладу.

Зазвичай бойлери встановлюють у ванній кімнаті. Якщо вона занадто мала для цього, підійде і інше приміщення. Головна умова-воно повинно бути опалювальним, а на сам бойлер не повинні потрапляти прямі сонячні промені.

Водонагрівачі Zanussi Premiero призначені для підключення до мережі з напругою 220 В. Перед тим, як підключати бойлер, переконайтеся у відповідних параметрах електромережі. Розетка повинна бути заземлена. Перед включенням сама розетка вилка повинні бути сухими-особливо важливо стежити за цим, якщо бойлер знаходиться у ванній. Періодично необхідно перевіряти, чи щільно вилка вставлена в розетку.

Останні відгуки в категорії "Zanussi Premiero"


  • У цій категорії немає відгуків