vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Zanussi NERO

Бойлери серії Zanussi NERO-водонагрівальні пристрої накопичувального типу. Установка такого обладнання дозволить постійно мати доступ до гарячої води - не залежно від централізованого водопостачання. Бренд виробляє довговічні і надійні бойлери високої якості. Вони прості в налаштуванні, мають компактні розміри корпусу в поєднанні з містким баком. У лінійці даної серії ви знайдете бойлери з різним об'ємом бака.

🌀 Особливості та переваги Zanussi NERO

Бойлери Zanussi NERO мають багаторівневий захист від поломок. Зокрема, захищені пристрої від перегріву і корозії. Пристрій захисного відключення поставляється в комплекті. Завдяки кільком рівням захисту бойлер буде працювати безперебійно навіть при проблемах в електромережі.

Є можливість вибору потужності нагріву, завдяки чому ви можете підібрати оптимальний режим для ваших потреб. Також є вибір і за обсягом бака - від 30 до 100 літрів. Моделі на 30 літрів підійдуть для використання одній людині. Пристрої з баком на 100 літрів ідеальні для великої родини.

Бойлери Zanussi NERO мають економний режим, завдяки якому вони споживають меншу кількість електроенергії, знижують утворення накипу. Нагрівальні елементи мають підвищений ресурс і захист від накипу.

Водонагрівач має індикатор роботи і індикатор нагріву. Корпус має плоский дизайн, завдяки чому пристрій не займе багато місця навіть в невеликій кімнаті. Zanussi Nero відрізняється простотою управління.

Корпус бойлера має якісну теплоізоляцію товщиною 20 мм.вона вбереже пристрій від тепловтрат, дозволить надовго зберегти задану температуру води. Додатково корпус має пило - і вологозахист - вони вбережуть пристрій від ризику виходу з ладу. Бойлер можна встановлювати в приміщенні з підвищеною вологістю, яким звичайною є ванна кімната.

🌀 Монтаж

Перед установкою обов'язково переконайтеся, що для кріплення використовуються тільки оригінальні деталі. Саме вони розраховані на ту вагу, який буде мати як порожнє, так і заповнене пристрій. Не можна встановлювати бойлер, не переконавшись, що кріплення добре тримається саме по собі. Також стіна, до якої буде кріпитися бойлер, повинна витримувати навантаження пристрою, заповненого водою. Старі і старі стіни для такої мети не підійдуть.

Бойлер потрібно встановлювати виключно в опалювальному приміщенні. Бажано, щоб він знаходився якомога ближче до місця, де буде використовуватися підігріта вода. Це знизить ризик тепловтрати через труби. Під час монтажу залиште зазор для того, щоб можна було проводити технічне обслуговування приладу.

Зазвичай бойлери встановлюють у ванній кімнаті. Якщо вона занадто мала для цього, підійде і інше приміщення. Головна умова-воно повинно бути опалювальним, а на сам бойлер не повинні потрапляти прямі сонячні промені.

Водонагрівачі Zanussi NERO призначені для підключення до мережі з напругою 220 В.Перед тим, як підключати бойлер, переконайтеся у відповідних параметрах електромережі. Розетка повинна бути заземлена. Перед включенням сама розетка вилка повинні бути сухими-особливо важливо стежити за цим, якщо бойлер знаходиться у ванній. Періодично перевіряйте, чи щільно вилка вставлена в розетку. Це допоможе запобігти ризику загоряння.

🌀 Як замовити бойлер?

Наша компанія пропонує оригінальні бойлери Zanussi NERO. Замовити їх ви можете на нашому сайті з доставкою у ваше місто. Для цього натисніть кнопку Купити поруч з потрібною моделлю, вкажіть у формі замов

Останні відгуки в категорії "Zanussi NERO"


  • У цій категорії немає відгуків