[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Zanussi Smalto

Бойлери серії Zanussi Smalto призначені для підігріву води, яка підійде для господарських потреб і купання. Установка такого обладнання допоможе не залежати від централізованої подачі гарячої води. Як результат-у вас завжди буде можливість скупатися або помити посуд, не вдаючись до додаткових клопотів. Виробник пропонує якісне довговічне обладнання, яке прослужить багато років без необхідності заміни або капітального ремонту.

Особливості та переваги Zanussi Smalto

Водонагрівачі Zanussi Smalto відносяться до пристроїв накопичувального типу. Вони не тільки нагріють воду, але і будуть підтримувати її температуру протягом заданого часу. Кожна модель цієї серії має довговічний внутрішній бак з покриттям зі скло емалі. Така технологія дозволить уповільнити утворення накипу на стінках. Додатково відбувається знезараження води.

Модель має функцію половинної потужності. Завдяки цьому бойлер не перевантажить електричну мережу, буде споживати менше енергії. А функція швидкого нагріву забезпечить потрібною температурою води за максимально короткий термін.

Завдяки особливій технології, при нагріванні води стінки внутрішнього бака і емаль розширюються в однаковій пропорції. Завдяки цьому виключено утворення тріщин, вогнищ корозії. Випробування довели, що подібна технологія дозволяє емалі не втрачати початковий вигляд протягом 10 років. Таким чином, бойлер буде стабільною і якісно працювати.

Нагрівальний елемент зроблений з міді високої якості. Бойлери Zanussi Smalto оснащені системою захисту від відключення електрики, перегріву. Є запобіжний зливний клапан. Корпус тепло ізольований безпечним матеріалом, відрізняється компактними розмірами. Додаткова пило - і вологозахист позбавить від ризику передчасного виходу з ладу.

Правила монтажу бойлерів

Перед установкою бойлера обов'язково переконайтеся, що для його кріплення використовуються тільки оригінальні деталі. Саме вони розраховані на ту вагу, який буде мати як порожнє, так і заповнене пристрій. Не можна встановлювати бойлер, не переконавшись, що кріплення добре тримається саме по собі. Також стіна, до якої буде кріпитися бойлер, повинна витримувати навантаження пристрою, заповненого водою.

Бойлер потрібно встановлювати виключно в опалювальному приміщенні. Бажано, щоб він знаходився якомога ближче до місця, де буде використовуватися підігріта вода. Це знизить ризик тепловтрати через труби. Під час монтажу залиште зазор для того, щоб можна було проводити технічне обслуговування приладу.

Зазвичай бойлери встановлюють у ванній кімнаті. Якщо вона занадто мала для цього, підійде і інше приміщення. Головна умова-воно повинно бути опалювальним, а на сам бойлер не повинні потрапляти прямі сонячні промені.

Перед тим, як підключати бойлер, переконайтеся у відповідних параметрах електромережі. Розетка повинна бути заземлена. Перед включенням сама розетка вилка повинні бути сухими-особливо важливо стежити за цим, якщо бойлер знаходиться у ванній. Періодично перевіряйте, чи щільно вилка вставлена в розетку. Це допоможе запобігти ризику загоряння.

Наша компанія пропонує бойлери Zanussi Smalto-оригінальні пристрої з офіційною гарантією. У комплект поставки входить все, що потрібно для експлуатації пристрою. Замовити бойлер ви можете прямо на сайті або, зателефонувавши нам по телефону! З усіх питань звертайтеся до консультантів-зробити це можна в телефонному режимі або в чаті сайту.

Останні відгуки в категорії "Zanussi Smalto"


  • У цій категорії немає відгуків