[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Soler&Palau ILB/ILT

Прямокутні канальні вентилятори серії Soler&Palau ILB ILT-надійні пристрої, що відрізняються бездоганною якістю. Вони виготовлені з якісних матеріалів, мають надійну збірку, просту конструкцію і нескладний монтаж. Вони затребувані в різних приміщеннях для створення припливної і витяжної систем вентиляції. Наша компанія пропонує таке обладнання за прийнятною ціною з можливість доставки.

Технічні характеристики Soler&Palau ILB-ILT

Канальні вентилятори серії Soler&Palau ILB ILT поміщені в надійний корпус, виконаний з листової сталі з цинковим покриттям. Воно захищає поверхню від утворення корозії, чим продовжує термін служби пристрою. Корпус має компактні розміри, завдяки чому не займе багато місця при установці.

На корпусі є кришка для технічного обслуговування вентилятора. Вона дає доступ до його основних вузлів, що істотно полегшує процес ремонту. Для цього вентилятор не обов'язково знімати з кріплень - досить відкрити кришку.

Вентилятори Soler&Palau ILB ILT оснащені одно-або трифазним типом двигуна-залежить від конкретної моделі. Лопатки робочого колеса загнуті вперед для поліпшення аеродинамічних показників. Вентилятори сумісні з каналами прямокутного перерізу. Двигуни мають високий клас ізоляції і захисту, а також вбудовані термоконтакти.

У серії є моделі, оснащені фільтром кишенькового типу, шумоглушником і гнучкими вставками, а також повітронагрівачем. Всі вентилятори оснащені прямокутними фланцями.

Обладнання прослужить тривалий час без необхідності заміни або ремонту окремих його частин. Вентилятор розрахований на стабільну безперервну роботу, забезпечує ефективний повітрообмін для створення комфортного мікроклімату.

Монтаж вентиляторів Soler & Palau ILB \ ILT

Прямокутні вентилятори Soler&Palau ILB \ ILT встановлюються безпосередньо в повітроводи прямокутного перетину. Вони сумісні з системами подачі і відведення повітряних мас. Встановлювати такі вентилятори можна в промислових, складських і громадських приміщеннях. Головна умова-правильний підбір потужності пристрою в залежності від площі.

Вентилятори мають виносну клемну коробку, яка спрощує процес установки. Регулювання швидкості можлива за допомогою автотрансформатора. Компактний корпус дозволяє встановити його навіть в невеликих приміщеннях. Можливий монтаж в будь-якому положенні. Особливого втручання в роботу вентилятор не вимагає.

Установкою вентиляторів повинен займатися фахівець. Тільки людина, що має досвід і профільні знання, може правильно монтувати вентилятор і налаштувати його роботу. А це-гарантія стабільного функціонування, запобігання ризику поломок. Перед основним пуском рекомендується зробити пробний, щоб переконатися - вентилятор працює коректно.

Чому варто замовити вентилятори у нас?

Ми пропонуємо прямокутні вентилятори Soler&Palau ILB ILT за прийнятною ціною. У нас ви знайдете тільки оригінальні пристрої від надійних виробників. Ми також гарантуємо швидку і безпечну доставку техніки у ваше місто. Зробити покупку можна в режимі онлайн, скориставшись формою на сайті.

Для замовлення натисніть кнопку Купити поруч з потрібною моделлю, вкажіть ваші дані для доставки, а також спосіб оплати. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення деталей. Вони ж допоможуть вам підібрати підходящу модель і дадуть відповідь на всі додаткові питання.

Останні відгуки в категорії "Soler&Palau ILB/ILT"


  • У цій категорії немає відгуків