[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

AeroStar SV

Канальні вентилятори серії AeroStar SV мають прямокутний сталевий корпус з енергоефективним двигуном. Такі вентилятори підійдуть для приміщень різного типу. У тому числі, використовують їх і в промислових умовах з високоефективними системами вентиляції. Вентилятори AeroStar SV забезпечують високу продуктивність в поєднанні з безпекою і стабільністю роботи.

Технічна характеристика та переваги

Канальні вентилятори AeroStar SV оснащені лопатками аеродинамічної форми - вони загнуті назад. Ця характеристика збільшує показники ККД пристрою. Двигун оснащений зовнішнім ротором, захищений від ризику перегріву або аварії.

Матеріалом для корпусу пристрою служить оцинкована сталь. Цинкове покриття не дає утворюватися корозії. Робоче колесо зроблено з листового алюмінію, що робить конструкцію більш легкою і продуктивною.

Захист, встановлена на цей вентилятор, забезпечує незмінні параметри навіть при скачках напруги, а також плавний пуск. Захист також розпізнає зникнення фаз. Від перегріву буде захищений не тільки сам двигун, але і блок електроніки. Є також захист від блокування робочого колеса.

Додатково вентилятор можна оснастити зворотним клапаном, шумоглушником, захисною решіткою, фільтрами та іншими елементами. Все це дозволить поліпшити роботу системи, вберегти вентилятор від ризику поломок.

Монтаж AeroStar SV

Продуктивність вентилятора AeroStar SV налаштовують за допомогою pid-регулятора. Він вбудований в двигун. Підійдуть такі пристрої як для витяжних, так і для припливних вентиляційних систем. Вентилятори забезпечують стабільну роботу всієї вентиляції, не вимагають частого технічного обслуговування.

Корпус пристрою можна кріпити в розрив повітроводів або ж за допомогою віброгасильних вставок. Останні дозволять знизити рівень вібрації, а, значить, виробленого шуму, зменшить знос вентилятора. При установці пристрою враховуйте напрямок рух потоків повітря у вентиляційному каналі.

При установці канального AeroStar SV необхідно передбачити доступ для технічного обслуговування -; для цього повинно вистачати вільного простору. У вентиляційній системі повинні знаходитися елементи, які не дадуть стороннім предметам потрапляти всередину. Це може привести до виходу з ладу, проблем з роботою і аварійних ситуацій.

Обслуговування канальних вентиляторів повинно проводитися тільки після того, як пристрій було повністю відключено від мережі і зупинено. Займатися цим повинен кваліфікований фахівець, який має необхідні навички і знання. Якісний ремонт і обслуговування – це запорука стабільної і безпечної роботи вентилятора і всієї системи.

Чому варто замовити канальні вентилятори у нас?

Наша компанія пропонує канальні вентилятори AeroStar SV за вигідною ціною з доставкою у ваше місто. У нас ви знайдете тільки оригінальні пристрої від перевіреного виробника. Ми гарантуємо повний комплект поставки, який дозволить встановити пристрій і почати його експлуатацію. Ви можете бути впевнені, що отримуєте надійне довговічне обладнання, з яким буде мінімум клопоту.

Для замовлення вентилятора, виберіть відповідну модель з каталогу, натисніть кнопку Купити. Після внести дані про адресу доставки, вкажіть форму оплати. Після того, як ми отримаємо вашу заявку, наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення даних. З усіх питань ви також можете звернутися до них по телефону або чаті сайту. Ми завжди раді допомогти вам і дати цікаву для вас інформацію!

Останні відгуки в категорії "AeroStar SV"


  • У цій категорії немає відгуків