[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

O.ERRE Turbo

Канальні вентилятори O. ERRE Turbo відрізняються різними типорозмірами - від 100 до 315 мм.такі моделі спочатку були створені для монтажу в круглих каналах. Їх основне завдання полягає в створенні і підтримці сприятливого мікроклімату в будь-якому із закритих приміщень:

  • Кухня в приватних будинках, квартирах, ресторанах.
  • Ванна кімната, де постійно накопичується велика кількість вологого повітря.
  • Виробничі приміщення на всіляких підприємствах.
  • Великі магазини, супермаркети, торгові центри та інші торгові зали.
  • Спортивні центри, закриті спортивні майданчики.

Якісна робота всієї вентиляційної системи багато в чому залежить від грамотно підібраного вентилятора канального типу. Всі моделі O. ERRE Turbo відрізняються компактними габаритами і характеризуються високою продуктивністю, що робить їх вельми затребуваними і популярними.

Технічні та конструктивні особливості

Основні переваги вентиляторів O. ERRE Turbo полягають в їх конструктивних особливостях. Таки моделі складаються з наступних необхідних компонентів:

  • Наявність досить потужного і високоякісного асинхронного мотора.
  • Використання зовнішнього ротора з потужним робочим валом, у якого все лопатки акуратно загнуті назад.
  • Корпусна частина вентилятора була розроблена із застосуванням міцного і високоякісного матеріалу-гальванізована сталь. Такий матеріал не піддається негативному впливу корозії, а тому протягом довгого часу зберігає свої основні властивості.

Високий рівень захисту ‒ IPX4, а також клемна коробка-IP54 підтверджують той факт, що дані конструкції можуть експлуатуватися в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Для оперативного процесу регулювання швидкісних режимів доцільно скористатися 5-ти ступінчастим регулятором. Причому до одного такого регулятора можна під'єднати відразу кілька моделей вентиляторів. Однак варто пам'ятати, що при цьому загальні показники робочого струму всіх пристроїв не повинні бути вище, ніж номінальний струм швидкісного регулятора.

Для максимального захисту двигуна виробник використовував вбудований термоконтакт, який має автоматичний перезапуск всієї системи. Це підтверджує тривалу і злагоджену роботу всіх компонентів в конструкції канальних вентиляторів серії O. ERRE Turbo.

Експлуатація та монтаж

У список переваг таких моделей входить одна важлива монтажна особливість: вентилятори можна встановлювати в будь-якому з положень. Всі пристрої доповнені двигунами, які мають внутрішній тепловий контакт. Додатково в процесі установки можна скористатися легко монтуються муфтами, глушниками шуму, зворотними клапанами, фільтрами та іншими необхідними комплектуючими.

Не рекомендується проводити монтаж вентиляторів у вибухонебезпечних ділянках, а також в місцях, де відбувається стикування з димоходами. Крім того, вентилятори канального типу не використовуються для транспортування газів, пилу та інших вибухонебезпечних речовин. Такі прилади розраховані на постійну експлуатацію 24/7, а тому не рекомендується проводити їх часте включення і відключення. Щоб продовжити термін служби вентилятора, його необхідно обслуговувати 2 рази на рік за умови частої експлуатації.

При монтажі і підключенні варто пам'ятати одне важливе правило ‒ вентилятор обов'язково повинен бути заземлений. Замовити товар з доставкою по Україні можна на нашому сайті, ознайомившись із запропонованим модельним рядом.

Останні відгуки в категорії "O.ERRE Turbo"


  • У цій категорії немає відгуків