[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ruck EL EC

Круглі канальні вентилятори Ruck EL EC підходять для оснащення систем вентиляції на великих об'єктах. Вони затребувані в промислових і комерційних будівлях, на складах і в торгових центрах. Це надійне обладнання з високими показниками ККД і зниженим споживанням електроенергії. Наша компанія пропонує вентилятори круглі Ruck EL EC за прийнятними цінами.

Загальні відомості і технічні характеристики

Канальні Ruck EL EC оснащені енергозберігаючими двигунами з високими показниками ККД. Завдяки цьому вони забезпечують ефективну і стабільну роботу системи вентиляції, раціонально споживаючи електрику. Як результат - немає великих рахунків за електроенергію. Продуктивність даної серії вище на 50 відсотків, якщо порівнювати з пристроями схожої конструкції.

Високі показники ККД стали можливі завдяки використанню електродвигуна, лопаток зі складним контуром, а також безперервного межрадіальному каналу. Таким чином, досягаються малі втрати при перетворенні енергії. При цьому, сам корпус має компактні розміри, що дозволить встановити його навіть там, де потрібно економно використовувати простір.

 

Вентилятори Ruck EL EC мають спрямляючий механізм для повітряного потоку. Таким чином, він вирівнюється, що дозволяє досягти оптимальних показників ефективності. Обмотка електродвигуна має вбудоване термореле для запобігання аварійних ситуацій. Функція автоматичного перезапуску дозволить пристрою відновити роботу самостійно.

Корпус пристрою виконаний з міцного пластику, що не сколюється і не тріскається. Статор має захист від корозії - це продовжить термін служби пристрою. Двигун не вимагає технічного обслуговування завдяки продуманій конструкції. Розподільна коробка має вбудований конденсатор.

 

Для монтажу пристрою передбачена стійка опора і монтажний хомут. Позитивно впливають на продуктивність і лопатки колеса, які мають аеродинамічну форму. Вони ефективно захоплюють повітряні маси і направляють їх всередину пристрою.

Особливості монтажу Ruck EL EC

Для монтажу пристрою передбачено все необхідне - стійка опора і хомут. Встановлювати вентилятор можна в будь-якому положенні. Також додатково можна підключити до нього аксесуари, які поліпшать роботу вентиляційної системи: блоки фільтрації, зворотний клапан, вимикач, захисні решітки та багато іншого.

Вентилятори сумісні з каналами круглої форми. Їх широко застосовують в складських і торгових приміщеннях, комерційних будівлях, на СТО, великих промислових об'єктах .;

Встановлюють вентилятор безпосередньо до системи повітропроводів. Важливо, щоб діаметр приєднувального елемента дорівнював діаметру воздуховода. Пристрій має малу вагу, за рахунок чого його зручно встановлювати.

 

Від якості та правильності монтажу вентилятора залежить стабільна робота всієї системи. Тому, рекомендується робити пробний запуск пристрою. Це дозволить вчасно виявити проблеми або недоліки при установці, без зволікання їх виправити.

Чому варто замовити канальні вентилятори Ruck EL EC у нас?

Наша компанія пропонує канальні вентилятори Ruck EL EC за вигідними цінами. У каталозі представлені тільки оригінальні моделі, що мають сертифікати якості, які відповідають усім характеристиками, вказаними в описі.

Щоб замовити вентилятор, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в віртуальну «кошик», заповніть заявку на покупку. Зробити це можна в будь-який зручний для вас час. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити деталі замовлення!

Останні відгуки в категорії "Ruck EL EC"


  • У цій категорії немає відгуків