vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ruck EL E

Наша компанія пропонує серію енергозберігаючих канальних вентиляторів Ruck EL E. Вони створені спеціально для підвищення показників ККД вентиляційних систем. Їх продуктивність збільшена на 50 відсотків. При цьому, пристрої відрізняються компактними розмірами в поєднанні з високою питомою потужністю. І все це комбінується зі зниженим споживанням електрики - на 30 відсотків і більше. Таким чином, канальні вентилятори Ruck EL E дозволяють економити кошти, які не економлячи при цьому на комфорті.

 

🌀 Технічні характеристики і особливості

Канальні Ruck EL E мають круглий корпус, інноваційну конструкцію лопатей для максимальної продуктивності і високих показників ККД. Це вентилятори нового покоління, конструкція яких створена для підвищення продуктивності в поєднанні з мінімізацією споживання ресурсів.

Корпус вентилятора відповідає розміру патрубка. За рахунок таких компактних розмірів пристрій не займатиме багато місця. Більше простору для монтажу не потрібно. Лопатки робочого колеса мають спеціальний вигин для кращого захоплення повітря. За робочим колесом встановлений спрямляющій апарат - він перетворює динамічний тиск повітря в статичну.

Модель має вбудований термовиключатель для запобігання аварійних ситуацій. Вентилятори сумісні з круглими вентиляційними каналами. Встановлюють їх в комерційних і промислових приміщеннях, на складах і на СТО.

 

Вентилятори Ruck EL E мають ступінчастий трансформатор для управління частотою обертання. Регулювання витрати повітря і контроль цього показника можливо завдяки зміні напруги живлення.

Корпус вентилятора виконаний з якісного міцного пластику. Він не тріскається, не жовтіє - надовго зберігає свої властивості. Устаткування надійно захищене від негативних зовнішніх факторів.

 

Перевага вентиляторів Ruck EL E - інноваційна конструкція крильчатки зроблена таким чином, щоб забезпечити мінімальний опір для повітря. Це покращує аеродинамічні характеристики пристрою, економить ресурси і кошти.

 

🌀 Канальні Ruck EL E: регулювання швидкості і монтаж

Керувати роботою вентилятора можна за допомогою віддаленого трансформатора. З його допомогою можна змінювати швидкість обертання лопатей, а, значить, збільшувати або зменшувати потужність витяжки. Для цього необхідно плавно знижувати або збільшувати напругу - в залежності від мети.

Встановити вентилятор можна під будь-яким кутом. Головна умова - дотримання напряму повітряного потоку і працює осі. Кріплять пристрій за допомогою патрубка круглого перетину. Діаметр повинен відповідати технічним характеристикам пристрою. Фіксують вентилятор на місці за допомогою хомутів - їх необхідно купувати окремо. Вентилятори відрізняються компактними розмірами, що не тільки спростить їх установку, але і заощадить місце.

Ступінчасті трансформатори, лічильники води, решітки та фільтри, шумоглушители - все це для вентилятора можна придбати окремо. Монтажний хомут входить в комплект поставки.

🌀 Де купити канальні вентилятори Ruck EL E?

Замовити оригінальні вентилятори Ruck EL E можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо якісне обладнання від виробника за прийнятною ціною. У каталозі ви знайдете докладний опис кожної моделі з технічними характеристиками. Наші співробітники допоможуть вам вибрати обладнання, дадуть відповідь на додаткові питання. Ми доставимо ваше замовлення в короткі терміни в повній комплектації!

 

Останні відгуки в категорії "Ruck EL E"


  • У цій категорії немає відгуків