vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ruck EM M

Вентилятори канальні круглі Ruck EM M - це енергозберігаючі пристрої підвищеної ефективності, які підходять для роботи в припливних і витяжних системах. Сумісні вони з каналами круглої форми. вентилятори Ruck EM M підійдуть для виробничих і офісних приміщень, комерційної нерухомості, торгових і складських майданчиків.

🌀 Конструктивні особливості та переваги Ruck EM M

Канальні серії Ruck EM M відносяться до категорії пристроїв з оптимізованим ККД. Кожна модель споживає малу кількість електроенергії в поєднанні зі стабільно високими показниками ефективності. Універсальність вентиляторів дозволить підібрати підходящий варіант для вентиляції приміщень різної площі.

 

Вентилятори мають тривимірні лопатки робочого колеса. При русі потоку повітря знижені втрати тиску. Кожен пристрій має малу вагу і компактні розміри, завдяки чому вони універсальні в установці.

Корпус виконаний з якісного міцного пластику, який не буде схильний до корозії. Встановлений двигун асинхронного типу з трьома швидкостями обертання. Він не вимагає технічного обслуговування завдяки продуманій конструкції. Корпус пристрою повністю герметичний. Вентилятор поставляється повністю готовим до експлуатації, а в подальшому не потрібне технічне обслуговування.

Робоче колесо встановлено на кулькові підшипники з тривалим терміном служби. Їх мастила вистачить на весь термін використання пристрою - тому, вони не зношуються. Двигун має захист від перегріву за рахунок встановлених термоконтактов. При виникненні небезпечної ситуації, пристрій автоматично вимкнеться, а потім - увімкнеться знову. Регулювання швидкості можлива за рахунок підвищення або зниження номінальної потужності за рахунок ступеневої або плавного перемикання.

🌀 Особливості установки

Для монтажу вентилятора досить декількох гвинтів. Додатково можна підключити до нього аксесуари, які поліпшать роботу вентиляційної системи: блоки фільтрації, зворотний клапан, вимикач, захисні решітки та багато іншого.

При виборі вентилятора орієнтуйтеся на площу приміщення і потужність конкретної моделі. Якщо модель підібрана неправильно, вона не впорається з поставленим завданням. Щоб не помилитися в покупці, зверніться до наших співробітників за консультацією.

Вентилятори сумісні з каналами круглої форми. Монтаж можливий в будь-якому положенні. Встановлюють вентилятор безпосередньо до системи повітропроводів. Важливо, щоб діаметр приєднувального елемента дорівнював діаметру воздуховода. Для підключення до електрики на корпусі є клемна коробка з захистом від попадання вологи.

 

Рекомендується робити пробний запуск пристрою. Це дозволить вчасно виявити проблеми або недоліки при установці, відразу ж їх виправити. Монтажем вентилятора повинен займатися професіонал - це важлива умова його стабільної і безпечної роботи. Складного технічного обслуговування вентилятор не вимагає, тому не доставить багато клопоту по догляду.

🌀 Чому варто замовити круглі вентилятори у нас?

У нас можна замовити вентилятори серії Ruck EM M за вигідними цінами з доставкою до вашого міста. У каталозі представлені тільки оригінальні моделі, що мають сертифікати якості, які відповідають усім характеристиками, вказаними в описі.

Щоб замовити пристрій, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в віртуальну корзину, заповніть заявку на покупку. Зробити це можна в будь-який зручний для вас час. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити всі деталі. З усіх питань звертайтеся до нас по телефону!

Останні відгуки в категорії "Ruck EM M"


  • У цій категорії немає відгуків