[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Systemair

Канальні вентилятори Systemair являють собою пристрої, призначені для повітрообміну в побутових, комерційних і адміністративних приміщеннях. Особливість монтажу таких вентіляторов- вони встановлюються безпосередньо в канал або повітропровід відповідного перетину. Воно може бути круглим, квадратним або прямокутним.

Особливості канальних вентиляторів Systemair

Канальні вентилятори Systemair відрізняються універсальністю і підійдуть як для витяжної, так і для припливної систем. Вони ефективно видалять повітря з приміщення, прибравши також зайву вологість, загазованість, сторонні запахи. Канальні вентилятор також прості в установці і подальшому обслуговуванням.

Вентилятори для круглих каналів

Канальні вентилятори Systemair підійдуть для приміщень, де необхідно забезпечити якісний повітрообмін, щоб впоратися з загазованим повітрям, неприємними запахами, пилом і мікробами. Також канальні вентилятори цього бренду відмінно зарекомендували себе для видалення підвищеної вологості.

Вентилятор захоплює потоки повітря за допомогою аеродинамічної крильчатки, яка має лопаті, загнуті назад. Таким чином, вони також не дають повітрю потрапляти назад в приміщення.

Особливо слід відзначити канальні вентилятори серії К. Вони оснащені системою захисту від перегріву, системою перезапуску при скачках температур. Виконано з пристрою з якісних матеріалів. Зокрема, корпус покритий оцинкованою сталлю, яка не допустить потрапляння всередину вологи або пилу.

Серія KV має монтажні патрубки, які забезпечать надійність установки вентилятора, а також його герметичність. Матеріалом для лопатей служить міцний пластик, розрахований на скачки температури і регулярну роботу.

Вентилятори серії KD відрізняються компактними розмірами і високою потужністю. Вони розраховані на переміщення великих обсягів повітря при мінімальному рівні шуму. А встановити такий вентилятор можна в будь-якому зручному положенні.

Вентилятори для прямокутних каналів

Компанія створила вентилятори для повітроводів прямокутної форми. Вони випускаються в декількох серіях

Серія RS відрізняється високою продуктивністю. Обертання лопатей можна плавно регулювати, що дозволить контролювати інтенсивність роботи. Передню панель вентилятора можна відкрити, щоб мати доступ до двигуна. Поставляються вентилятори в зібраному вигляді. Залишається тільки підключити і запустити в роботу!

Канальні вентилятори Systemair серії КТ підійдуть для установки в вертикальному і горизонтальному положеннях. Вони не псуються від впливу високих температур, адже виконані з листової сталі, захищені за допомогою термоконтактов.

Вентилятори для квадратних каналів

Компанія Systemair пропонує вентилятори і для каналів квадратного типу. Вони підійдуть для створення припливно-витяжної вентиляції. Такі пристрої можуть працювати навіть у вибухонебезпечному середовищі або там, де в приміщенні спостерігається висока концентрація диму і газів. Це довговічні і надійні пристрої, розраховані на регулярну експлуатацію, що вимагають мінімум втручання для техобслуговування.

Матеріалом для корпуса служить поєднання алюмінію і листової сталі. Висока міцність захистить внутрішні деталі від ризику пошкодження. Є також шумопоглинальний шар, виконаний з мінеральної вати, який зведе до мінімуму шум під час роботи. Таким чином, вентилятори Systemair можна встановлювати навіть там, де є підвищені вимоги до рівня шуму

Останні відгуки в категорії "Systemair"


  • У цій категорії немає відгуків