[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС БУСТ

Канальні ВЕНТС Буст поєднують в собі переваги відцентрово-осьових пристроїв, а також мають ряд удосконалень. Це пристрої з високим рівнем продуктивності - деякі моделі досягають показників в 5700 м3 на годину. Такі пристрої чудово підійдуть для створення припливних і витяжних систем в приміщеннях комерційного або промислового призначення.

Технічні характеристики і особливості вентиляторів ВЕНТС Буст

Вентилятори розраховані на роботу з великим об'ємом повітря. Вони відрізняються стабільною роботою, розраховані на тривалий термін експлуатації і не вимагають складного технічного обслуговування. ВЕНТС Буст мають полімерний корпус, відповідний для роботи в приміщенні з підвищеним рівнем вологості. Корпус укріплений за допомогою металевого кожуха, а це - додаткова міцність. Крильчатка має конічну форму, виконана з полімерного матеріалу. Спеціальна форма такої крильчатки збільшує швидкість руху потоку повітря, робочий тиск і саму продуктивність. На виході є дифузор і спрямляющій апарат знижують рівень шуму, збільшують продуктивність. Корпус має зовнішню клемник для підключення електрики. Вона герметична, тому туди не потрапить волога і пил. Дане обладнання має трехскоростной двигун асинхронного типу. Він відрізняється енергоефективністю, споживає малу кількість електроенергії, не втрачаючи продуктивності. Є триступеневий перемикач швидкості. Також вона може регулюватися за допомогою тиристорного регулятора. Турбіна має низький рівень шуму під час роботи. Це досягається завдяки аеродинамічній формі крильчатки, а також додаткових елементів. Таким чином, його можна ставити там, де є підвищені вимоги щодо рівня шуму. Канальник ВЕНТС Бусто мають всю необхідну захист, яка вбереже його від аварійних ситуацій. Якісна збірка дозволить використовувати тривалий час без необхідності заміни або ремонту.

Монтаж і технічного обслуговування

Канальний вентилятор ВЕНТС Буст можна встановлювати на початку, в середині або в кінці системи повітропроводів. Збільшити продуктивність вентиляційної системи можна, встановивши кілька таких вентиляторів паралельно один одному. Можна розмістити пристрої і послідовно.

Можливий монтаж під будь-яким кутом відносно осі самого обладнання. Для підвісний установки передбачений кріпильний кронштейн. Встановлювати канальних вентиляторів повинна людина з відповідними знаннями та навичками. Коректність установки - то, від чого напряму залежить стабільність роботи вентилятора і його довговічність. Обов'язково потрібно передбачити можливість технічного обслуговування пристрою, встановивши його таким чином, щоб потім мати доступ до основних вузлів.

Наша компанія пропонує різні моделі канальних вентиляторів VENTS BUST. Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальну техніку, яка прослужить вам довгі роки без збоїв і необхідності заміни. Кожен вентилятор має всі необхідні документи, в комплекті є докладна інструкція з експлуатації.

Зробити замовлення можна через сайт, заповнивши онлайн-заявку та надіслати нам. Наші співробітники зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі оплати і доставки. З усіх питань щодо особливостей VENTS BUST звертайтеся до наших консультантів.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС БУСТ"


  • У цій категорії немає відгуків