[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Turbovent

Канальні вентилятори Turbovent - пристрої, призначені для установки і роботи в приміщеннях промислового типу. Вентилятори відрізняються продуманим технічними характеристиками для ще більшої ефективності та безпеки роботи. Вентилятори від Turbovent прослужать тривалий час, що і довели на практиці. Цей виробник дбає про якість свого товару і власну репутацію, тому постійно покращує продукцію, орієнтуючись на потреби покупців.

Переваги промислових канальних вентиляторів

Вентилятори Turbovent продумані до найдрібніших подробиць. Покупці цінують моделі таких вентиляторів за такі переваги:

 • Тиха робота - такий вентилятор має продуману конструкцію, яка допомагає поглинати шум, зменшувати його кількість.
 • Покращена аеродинаміка роботи в поєднанні з високою продуктивністю.
 • Мале споживання енергії.
 • Міцний і надійний корпус із захистом від несприятливих зовнішніх чинників.
 • Не потребують частих перевірках або технічному обслуговуванні.
 • Захищені від перегріву.

Таким чином, вентилятори Turbovent вигідно відрізняються від аналогічних моделей зі схожою продуктивністю і функціональністю.

Технічні характеристики Turbovent

Канальні круглі вентилятори Turbovent призначені для створення припливно-витяжної вентиляції в приміщеннях промислового типу. Це можуть бути також санітарно-побутові приміщення, де необхідна хороша вентиляція. Встановлюються такі вентилятори безпосередньо всередину каналу круглого перерізу. Виробник випускає вентилятори різного розміру - від 100 до 315 мм.

Промислові канальні вентилятори Turbovent розраховані на безперервну роботу. Невеликі розміри корпусу дозволять встановити пристрій прихованим способом, наприклад, за підвісною стелею. Установка можлива в горизонтальному або вертикальному положенні. Це робить вентилятор універсальним пристроєм, який дозволить раціонально використовувати простір.

Корпус пристрою виконаний з листової сталі з високим ступенем стійкості до зношування. Також є шумоізоляція, яка поглинає звукові коливання, щоб зменшити їх прояв. Є захист двигуна від перегріву. Вся конструкція вентилятора виконана таким чином, щоб вони могли впоратися з видаленням великих скупчень пара, в тому числі - з домішкою хімічних речовин. Корпус не псується від корозії, не деформується, розрахований на роботу при широкому діапазоні температур.

Монтаж вентиляторів Turbovent повинен проводитися фахівцем, який має необхідний допуск для подібних робіт. Обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо установки - від цього залежить якість і безпеку роботи пристрою. Тому, встановлювати вентилятори і монтувати саму систему вентиляції повинен професіонал. Також перед використанням рекомендується провести тестовий пуск, щоб визначити - чи коректно працює пристрій.

Переваги замовлення у нас

Наша компанія пропонує оригінальні круглі канальні вентилятори Turbovent. Ви можете бути впевнені, що купуєте надійний пристрій від перевіреного виробника. У комплект поставки входить все, що необхідно для експлуатації пристрою. У тому числі - гарантійні талони і докладну інструкцію.

Крім цього, наша компанія пропонує покупцям наступні переваги:

 • Прийнятні ціни на весь асортимент.
 • Великий вибір моделей.
 • Оперативну доставка до вашого міста зручним для вас способом.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Допомога у виборі найбільш відповідної моделі.

Щоб отримати допомогу в підборі вентилятора, зверніться до наших консультантів по телефону або в чаті на сайті. Також підібрати варіант можна за допомогою фільтрів основних характеристик. Для замовлення потрібної вам моделі Turbovent додайте її в віртуальну «кошик», натиснувши кнопку «купити». Вкажіть дані для доставки, виберіть варіант оплати. Залишити електронну заявку на покупку можна в зручний для вас час. Наші співробітники зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі замовлення.

Останні відгуки в категорії "Turbovent"