vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Нагрівання води

Комфорт для сучасної людини не можна уявити без гарячої води в квартирі або будинку. Але, як часто трапляється у вітчизняних реаліях, це благо не завжди можна отримати. Часті відключення гарячої води - особливо в літні місяці - справжня біда для багатьох міських жителів. А якщо будувати будинок за містом, то облаштування гарячого водопостачання буде відповідальністю самого власника будинку. Тому не обійтися без нагрівачів води, які створять умови для вашого комфорту.

🌀 Характеристики нагрівачів води і види

Приладом для нагрівання води є пристрій, який підігріває безперервно воду в системі водопостачання. Енергоносієм в цьому випадку може бути рідке, тверде або газоподібне паливо. Може працювати нагрівач і від електрики.

Залежно від принципу дії всі водонагрівачі діляться на два види:

  • проточні;
  • Накопичувальні.

Накопичувальний нагрів води має на увазі, що нагрівання відбувається в самій ємності, а елемент підігріву знаходиться під ємністю або всередині неї. Проточні моделі нагрівають воду за допомогою вузької трубки, по якій рухається вода.

Підігрівати воду для побутового використання можна за допомогою різних пристроїв:

  • Проточні водонагрівачі.
  • Бойлери.
  • Комбіновані пристрої.
  • Газові колонки.
  • Бойлери непрямого нагріву.

Вибір конкретного пристрою залежить від ваших запитів і особливостей будинку або квартири, де воно буде використовуватися.

🌀 Сфера використання

Використовують нагрівачі води в квартирах і приватних будинках, на дачах, в котеджах, в заміських комплексах відпочинку. Якщо в будинку є багато точок підключення води - душ, ванна, кілька раковин, доцільно використовувати для нагріву бойлер з накопичувальним баком. Проточні водонагрівачі підійдуть для дач, де водою користуються нерегулярно. Для квартири теж підійдуть проточні, якщо потрібно підібрати пристрій для вирішення проблеми відключення гарячого водопостачання.

🌀 Переваги пристроїв для підігріву води

У кожного типу пристроїв є свої переваги. Так, нагрівачі проточного типу відрізняються компактними розмірами, а накопичувальні забезпечать великими запасами води там, де її багато витрачають. Газові нагрівачі мають високий ККД, електричні - дозволять обійтися без використання газу.

У нашому інтернет-магазині представлені кращі бренди приладів для нагрівання води. Ми пропонуємо тільки оригінальні пристрої, а також отримати кваліфіковану консультацію по їх підбору. У каталозі можна знайти як ексклюзивні моделі, так і бюджетні варіанти, які будуть однаково ефективними.

Останні відгуки в категорії "Нагрівання води"


  • У цій категорії немає відгуків