[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Повітроводи прямокутні з оцинковки і нержавійки

Наша компанія займається виробництвом металевих повітропроводів. Якість завжди стояло фундаментальною основою виробленого у нас товару. Прикладом може послужити повітропровід прямокутний металевий. Матеріалом служить оцинкована і нержавіюча сталь, щоб уникнути корозії при підвищеній вологості.

Використовувати прямокутний повітропровід можна де завгодно. Прикладом відмінно служать всілякі види гільзування в будівництві. Гільзовка димоходу, використовуючи за основу повітропровід призведе до істотного поліпшення тяги, непотрібності в утепленні димоходу, за рахунок наявності повітряного прошарку, герметизації і зменшенні виробляється конденсату, його зборі. Дане поліпшення продовжить життя вашого димоходу. Цегла перестане вбирати вологу, цегляна кладка перестане руйнуватися.

Сфера застосування прямокутних повітропроводів з оцинковки

Повітроводи використовують при установці витяжок; як футляр, при заливці; для створення вентиляційних шахт. Особливу увагу варто звертати на сам монтаж системи вентиляції. Прямокутний повітропровід простіше кріпити до стелі, стін, їм простіше гільзованний, при заливці використовують виключно прямокутні вентиляційні шахти також повинні бути саме даної форми.

За допомогою воздуховодной труби ваш камін перетвориться в джерело тепла для всього будинку. Він з легкістю перетвориться в джерело повітряного опалення по всьому будинку, а прямокутний металевий повітропровід - в теплопровідних трубу. Дана технологія може на порядок здешевити витрати на опалення взимку, а використання каміна - не тільки приємним, але і корисним заняттям.

Правильний монтаж вентиляції убезпечить власника приватного будинку. Без належної вентиляції в будинку поступово будуть збиратися пил, запахи, підвищиться рівень вуглекислого газу в будинку. Не виключено появі цвілі через вогкість, чиї токсичні випари дуже шкідливі для дорослої людини, не кажучи вже про дітей.

Монтаж прямокутного повітроводу з оцинкованої сталі

При монтажі будь-якої вентиляції найвірнішим рішенням буде використання воздуховодной труби. Форма і розміри залежать від потреб покупця. Компанія Вент Альянс тривалий час займається створенням воздуховодних труб під замовлення. Технологія дозволяє створювати прямошовні труби будь-якої довжини, щоб задовольнити всі потреби покупця. На створення товару піде до 4 днів, можлива безкоштовна доставка по всьому Києву. Не виключена відправка в усі регіони України поштою.

Останні відгуки в категорії "Повітроводи прямокутні з оцинковки і нержавійки"


  • У цій категорії немає відгуків