vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Побутові димососи

Цена
- грн
Номер димососа

Установка побутового димососа здійснюється разом з опалювальними котлами. Це дозволяє забезпечити необхідну тягу, яка буде потрібно для правильної роботи опалювальної системи. Такі димососи можуть експлуатуватися в парі з котлами, потужність яких не більше 300 кВт - твердопаливні або газомазунние пристрою. Також, установка димососа може відбуватися для збільшення тяги в процесі роботи каміна.

🌀 Основне призначення побутових димососів

Головне завдання димососа для котла - підтримання оптимального ККД. За рахунок наявності необхідної тяги виключено попадання відходів всередину приміщення. Крім того, всі смоли, що утворюються в результаті згоряння продуктів, не збираються всередині котла. Наявність великої тяги позитивно позначається на якості згоряння палива під час роботи обладнання.

🌀 Конструктивні особливості димососа

За своєю конструкцією сучасний димосос - це вентилятор, який знаходиться в радіальному корпусі. Корпусні частина виконана з міцних матеріалів, стійких до підвищеного рівня вологості і різких температурних перепадів. Велика частина сучасних моделей виготовлена ​​з вуглецевої або нержавіючої сталі. Таким чином, конструкція може експлуатуватися в умовах робочої температури до 250 градусів.

Корпус є герметичним, оберігаючи всі внутрішні деталі від попадання всередину сміття, золи та інших частинок, що є відходами продуктів згоряння.

Вентиляторна крильчатка виконана зі сталі з нержавіючим напиленням. Вона монтується на осі встановленого двигуна, який доповнений фланцем, а також має спеціальну кришку для фіксації. Корпус двигуна знаходиться зовні димососа, що робить процес включення / виключення пристрою максимально простим і зручним.

🌀 Монтаж побутового димососа

Установка димососа відбувається в димохід. Під час виконання монтажних робіт, необхідно пам'ятати одне важливе правило - димосос повинен бути розташований в напрямку виходу відпрацьованого газу. Щоб забезпечити ефективність експлуатації готової конструкції, всі місця стиків димососа зі стінками димоходу найкраще обробити спеціальним герметиком.

При цьому слід використовувати герметик, який зберігає свої робочі властивості при температурі до 250 градусів. Додатковий монтаж температурного датчика сприяє якісному контролю температури диму, який виходить через димохід.

🌀 Вибір певної моделі побутового димососа

Вибір відповідної моделі рекомендується здійснювати з урахуванням розмірів димохідної труби. Кожна окремо взята модель відрізняється конкретним діаметром. Тому в процесі покупки важливо враховувати показники номінального діаметра димоходу. У разі неправильного вибору димососа відзначають відсутність необхідної тяги, що стає головною причиною поганого відводу диму з труби.

🌀 Купити димосос для побутового котла в Україні

Покупець має можливість замовити пристрій разом з деякими комплектуючими:

  • Автоматичний контролер - використовується для якісного процесу регулювання тяги (це відбувається при зміні швидкісного робочого режиму крильчатки). Крім того, така важлива деталь забезпечує використання насоса в режимі опалення та відповідає за регулювання процесу згоряння палива. Також, контролер повідомляє про повному згорянні палива, що підтверджує можливу дозагрузку системи.
  • Термостат - застосовується для збереження оптимальних температурних показників.

Вартість димососа безпосередньо залежить від деяких критеріїв: модель і технічний набір характеристик.

Останні відгуки в категорії "Побутові димососи"


  • У цій категорії немає відгуків