vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Soler&Palau RESPIRO

Рекуператори Soler & Palau RESPIRO - це децентралізовані провітрювачі приміщення з функцією рекуперації тепла. Вони однаково добре підходять для житлових або комерційних приміщень. У нашому каталозі ви знайдете великий вибір рекуператорів даного бренду, які допоможуть створити оптимальний мікроклімат в будинку, а також заощадити на самому опаленні. Ми пропонуємо тільки оригінальний товар перевіреної якості, який користується попитом у наших покупців.

🌀 Рекуператори Soler & Palau RESPIRO: технічні характеристики і особливості

Пристрій складається з декількох комплектуючих: електродвигуна постійної напруги, власне рекуператора з високою ефективністю, а також декоративних панелей. Завдяки останнім обладнання відмінно вписується в будь-який інтер'єр, не порушуючи його гармонію і цілісність.

Рекуператор призначений для постійної роботи, забезпечуючи відтік відпрацьованого і приплив свіжого прогрітого повітря. У лінійці даного бренду є обладнання, яке регулює витрата повітря, орієнтуючись на рівень вологості. В процесі роботи пристрою потоки вхідного і вихідного повітря не стикаються один з одним. Відбувається одночасний підігрів вхідного повітря або видалення відпрацьованого. Таким чином, відбувається економія тепла, адже з вулиці не надходить холодне повітря, не знижує температуру в приміщенні. Цикли змінюються автоматично, вручну їх перемикати не потрібно.

Рекуператори також здатні не тільки вентилювати повітря в приміщенні, але також видаляти сторонні запахи. Деякі види рекуператорів дозволяють боротися з підвищеною вологістю в приміщенні. Також є вбудовані фільтри, завдяки яким пил не потрапляє всередину приміщення.

Пристрій виконаний з якісних матеріалів, які не псуються від негативних факторів зовнішнього середовища. Воно прослужить вам тривалий час без необхідності заміни або ремонту. Важливим моментом є сама установка рекуператора - від якості даної роботи залежить подальший функціонування пристрою і його ефективність.

🌀 Переваги рекуператорів і особливості управління

Рекуператори Soler & Palau RESPIRO відрізняються стабільною роботою, тривалим терміном служби, відсутністю необхідності частого ремонту. Крім того, обладнання має такі переваги:

  • Мінімальні втрати тепла і висока енергоефективність.
  • Обігрів вхідного повітря, що особливо важливо в холодну пору року.
  • Мінімальне споживання електроенергії та високий рівень ККД.
  • Нескладний монтаж і мінімальні витрати на технічне обслуговування.

Важлива умова використання рекуператора - необхідність періодичного очищення. Якщо цього не робити, ефективність роботи системи буде знижуватися. На фільтрах осідають всі пилові частинки. Для цього їх необхідно зняти, промити, просушити і дати висохнути. Перед очищенням пристрою потрібно обов'язково відключити його від мережі.

Устаткування має кілька швидкостей роботи, регулювати які можна за допомогою пульта. Є моделі з розширеним функціоналом - посиленою роботою при підвищеній вологості і т.п.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір рекуператорів Soler & Palau RESPIRO за вигідними цінами. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, чия продукція має всі необхідні сертифікати, добре зарекомендувала себе на ринку. З усіх питань можна зв'язатися з нами за телефоном або у спеціальному чаті на сайті. Замовлення можна оформити, натиснувши кнопку «купити» поруч з обраною моделлю.

Останні відгуки в категорії "Soler&Palau RESPIRO"


  • У цій категорії немає відгуків