[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

VTS Volcano

Водяні тепловентилятори VTS Volcano призначені для швидкого та ефективного обігріву приміщень середньої і великої площі. Вони однаково ефективні для промислових або комерційних приміщень. За короткий час тепловентилятор прогріє повітря до оптимальної температури. Тепловентилятори Volcano відрізняються високою продуктивністю, відмінною якістю збірки, стабільністю роботи і прийнятною вартістю.

Особливості водяних тепловентиляторів VTS Volcano

Повітряне опалення вважається одним з найбільш економічних і екологічно чистих способів прогріти приміщення до потрібної температури. Тепловентилятори не виробляють шкідливих продуктів горіння, які забруднюють повітря і не спалюють кисень.

Водяний тепловентилятор Volcano має конвекційний принцип дії. Джерелом теплової енергії служить звичайна централізована мережа гарячого водопостачання або твердопаливний котел. В процесі роботи пристрою тепло подається на теплообмінник. Після цього прогріті повітряні потоки під тиском викидаються назовні за допомогою вентилятора. До речі, пристрій можна використовувати і в якості охолоджувача в жарку пору року - для цього потрібно відключити його від нагрівального елементу.

Сферою застосування водяних тепловентиляторів Volcano є промислові та комерційні приміщення. Крім того, їх широко використовують в лікарнях, ресторанах, лекційних залах, клубах, басейнах. Можливо і побутове використання водяних тепловентиляторів цього бренду.

Особливості тепловентиляторів VTS Volcano:

  • Зовнішній каркас пристрою виконаний з міцного пластику, який не псується від впливу прямих сонячних променів. Виробник дає довічну гарантію на корпус пристрою. Він відрізняється підвищеною міцністю, не схильний до псування від несприятливих факторів зовнішнього середовища.
  • Лаконічний дизайн корпусу і відсутність зайвих деталей дозволить вентилятору легко вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення.
  • Запатентована технологія Smart Lock гарантує надійне з'єднання деталей і їх цілісність.
  • Лопаті вентилятора мають аеродинамічну форму, яка підвищує ефективність роботи пристрою.
  • Герметичний теплообмінник дозволяє уникнути тепловтрат, що гарантує високу ефективність роботи пристрою. Антикорозійне покриття деталей допоможе уникнути псування устаткування і продовжить термін його служби.
  • Низький рівень шуму під час роботи гарантує комфорт для роботи або відпочинку.
  • Кілька швидкостей роботи і високі показники ККД на кожній з них.

В наявності є моделі з двигуном підвищеної потужності або енергозберігаючим. Крім того, всі деталі пристрою підходять для вторинної переробки, що робить кожен пристрій екологічно чистим.

Водяні тепловентилятори Volcano відрізняються простотою в установці, вимагають мінімального набору технічних знань. Закріпити пристрій можна за допомогою консолі, яка входить в комплект поставки. Монтаж можливий у вертикальному або горизонтальному положенні.

При виборі конкретної моделі водяного тепловентілятора Volcano важливо враховувати площу приміщення, бажаний температурний режим і можливості конкретного пристрою. При необхідності, можна встановити відразу декілька тепловентиляторів для одного приміщення, об'єднавши їх в одну мережу.

Придбати водяні тепловентилятори VTS Volcano можна в нашому магазині! Зробіть замовлення через сайт, вказавши реквізити для доставки і зручний спосіб оплати, або зв'яжіться з нами по телефону! Наші консультанти відповідять на всі ваші питання щодо товару!

Останні відгуки в категорії "VTS Volcano"


  • У цій категорії немає відгуків