[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №2,5

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Відцентрові вентилятори ВЦ 4-75 №2,5 - пристрій загальнопромислового призначення, яке використовують для монтажу систем кондиціонування і вентиляції повітря, переміщення газових сумішей. При цьому, температура переміщуються повітряних мас не повинна бути вище 80 градусів. Також вони не повинні містити волокнистих матеріалів або липких речовин, твердих частинок. Вентилятори відцентрового типу використовують в умовах помірного або тропічного клімату.

Особливості сфери застосування

Дана модель вентилятора використовується в якості елемента систем вентиляції та кондиціонування повітря. Також вона може бути частиною конструкцій, необхідних для забезпечення нормальної циркуляції повітряних мас на промислових підприємствах. При цьому, для адекватної роботи відцентрових вентиляторів ВЦ 4-75 №2,5 необхідні наступні умови:

  • Дотримання рекомендованої температури навколишнього середовища - від мінус до плюс сорока градусів за Цельсієм;
  • У складі робочої середовища не повинно бути великих механічних частинок - вони знижують ефективність роботи пристрою, можуть стати причиною його виходу з ладу;
  • У робочому середовищі не повинно бути липких, волокнистих або потенційно вибухонебезпечних речовин;
  • Температура речовини, що проходить через вентилятор, не повинна бути вище 80 градусів за Цельсієм.

Незважаючи на те, що в описі пристрою вказано, що воно призначене для роботи в помірному і тропічному кліматі, краще вибирати його саме для помірного. Це гарантує високу продуктивність вентилятора, відсутність проблем з його експлуатацією.

Конструкція вентилятора ВЦ 4-75 №2,5

Конструкція вентилятора ВЦ 4-75 №2,5 складається з декількох складових: Спіралевидний корпус, станина, колектор, електродвигун і робоче колесо з 12 лопатями. Це пристрій з безперебійною роботою і високими показниками потужності. Одне з його ключових достоінств- тривалий термін експлуатації, відсутність необхідності частого ремонту і заміни деталей.

Корпус вентилятора виконаний з металу. Для цього використовувалися такі матеріали, як вуглецева і нержавіюча сталь, а також алюмінієві сплави. Це дозволить уникнути появи корозії, що робить допустимим використання вентилятора в хімічній, харчовій і нафтовидобувної промисловості.

Корпус має вхідний і вихідний патрубки круглої форми. Робоче колесо виконане з металу, насаджено на вал електродвигуна. При цьому, воно динамічно збалансовано, що забезпечує високу швидкість роботи пристрою. Станина пристрою - зварна, з отвором для монтажу віброізолята або безпосередньої установки на фундамент.

Також пристрій характеризується наступним:

  • Одностороннє всмоктування;
  • Робочий тиск - низький;
  • Напрямок обертання - ліве або праве.

Дані характеристики дозволяють використовувати відцентрові вентилятори ВЦ 4-75 №2,5 не тільки в промислових цілях, але також для систем повітряного опалення, санітарно-виробничих цілей, для монтажу вентиляції.

Завдяки описаної вище конструкції, вентилятор має наступну схему роботи: повітря надходить всередину пристрою під кутом 90 градусів, потім потрапляє в равлика, переміщається по спіральному корпусу, а потім під тиском потрапляє в вихлоп.

Відцентрові вентилятори, представлені в каталозі цього сайту, повністю відповідають заявленим в їх описах характеристикам. Це надійні і довговічні пристрої, які допоможуть створити оптимальні умови в приміщенні, на виробництві, стануть незамінною частиною систем вентиляції.

Останні відгуки в категорії "Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №2,5"


  • У цій категорії немає відгуків