[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Оконный вентилятор ВЕНТС MAO1

Цена
- грн
Бренд
Розмір патрубка, мм

Віконний вентилятор ВЕНТС MAO1 осьового типу додатково укомплектований автоматичними жалюзі, що дозволяє підвищити ефективність витяжної вентиляції в приміщенні. Показники продуктивності складають до 345 м3 / год.

Сучасне вентиляторное пристрій використовується для регулярної або тимчасової вентиляції. Конструкція передбачає монтаж моделі в підготовлений віконний отвір.

Основні переваги вентилятора:

 • Оригінальний зовнішній вигляд і стильний дизайн, який дозволяє моделі вписуватися в будь-який інтер'єр.
 • Для виготовлення корпусних частини і крильчатки був використаний АБС пластик - сучасний матеріал, який відрізняється стійкістю до негативного впливу ультрафіолету та інших зовнішніх факторів.
 • Крильчатка має ідеальну форму і габарити, що позитивно позначається на роботі всього пристрою і особливо його рухової системи.
 • Високий ступінь захисту від вологи - IP 24.
 • Продумана конструкція забезпечує безшумну роботу, незалежно від обраної швидкості.

Додатково вентилятори даної серії укомплектовані термоактуатором, за рахунок якого автоматичні жалюзі мають можливість плавно відкриватися і закриватися. Така специфіка вентиляції захищає від наявності зворотної тяги.

Простий монтаж і управління

Установка вентилятора здійснюється у віконний отвір. Щоб виконати швидкий процес підключення моделі, укомплектованої двигуном низької напруги, необхідно використовувати понижуючий трансформатор.

Управління пристроєм може бути двох типів: ручне і автоматичне. Кожен з представлених типів відрізняється деякими особливостями:

 • Ручне управління має на увазі застосування звичайного кімнатного вимикача або шнурковим вимикача вбудованого типу. Для успішної регулювання і перемикання швидкісних режимів необхідно скористатися тиристорним регулятором.
 • Автоматичний тип. В такому випадку, можна скористатися спеціальним електронним блоком управління, що не передбачений в комплекті з вентилятором. Також, можливий спосіб управління за допомогою вбудованого таймера, який дозволяє пристрою працювати від 2 до 30 хвилин після повного виключення.

Двигун даної серії вентиляторів доповнений відповідним захистом від перегріву, що дозволяє йому функціонувати протягом довгого часу абсолютно безшумно.

Останні відгуки в категорії "Оконный вентилятор ВЕНТС MAO1"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Андрей

  Пользуюсь больше года, всё хорошо, работает
  ВЕНТС 150 МАО1 Л турбо

 • Владимир

  Качество на высоте!!
  ВЕНТС 150 МАО1 Л турбо