[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ПА…Е

Припливні установки серії ВЕНТС ПА Е відмінно зарекомендували себе при монтажі систем вентиляції в приміщеннях різного призначення. Це надійні вентиляційні агрегати, що відрізняються стабільністю і продуктивністю праці. Ми пропонуємо припливні установки ВЕНТС від перевірених виробників. Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальне обладнання - надійне, якісне, довговічне. При цьому, наша компанія гарантує прийнятні ціни і оперативну доставку у ваше місто.

Технічні характеристики припливних установок

Припливні установки створені для того, щоб подавати в приміщення відфільтрований свіже повітря. Устаткування підходить також і для експлуатації при низькій температурі повітря зовні, адже в ньому встановлені нагрівачі. Підходять для з'єднання з воздуховодом прямокутного перетину.

Припливна установка являє собою готовий до експлуатації вентиляційний агрегат, який не просто подає повітря, але також фільтрує і підігріває його. Останнє особливо важливо для того, щоб уникнути теплових втрат в приміщенні.

Матеріалом для корпуса служать міцні сталеві листи, що мають алюмоцинковим покриття. Корпус довговічний і міцний, не деформується, не схильний до утворення корозії. Всередині є шар звукоізолюючого волокна, яке знижує рівень шуму під час роботи установки.

Припливне повітря фільтрується за допомогою вбудованого фільтра. Є електричний нагрівач повітря, який забезпечує його оптимальну температуру. Вентилятор відцентрового типу має електричний двигун із зовнішнім ротором. Конструкція підібрана таким чином, щоб забезпечити оптимальне поєднання продуктивності і рівня шуму.

Лопаті вентилятори виконані таким чином, щоб забезпечувати більш легкий захоплення і напрямок повітряних мас. Вони не деформуються, виконані з якісного матеріалу.

Монтаж і управління роботою пристрою

Встановлювати припливну установку необхідно до стелі, куди вона кріпиться за допомогою монтажного куточка. Можливо також кріплення до стіни на кронштейнах. Потрібно використовувати Вибровставка, щоб максимально знизити рівень шуму і вібраційне навантаження на інші елементи системи.

Підключення до електрики виконується за допомогою клемної колодки, яка знаходиться в сполучній коробці. Встановлювати пристрій можна в будь-якому положенні за винятком вертикального, коли повітряний потік рухається у напрямку вниз. Встановлюючи ВЕНТС ПА, необхідно подбати про те, щоб до приладу був легкий доступ для технічного обслуговування.

Управління роботою пристрою можливо за багатьма параметрами. Так, можна задати підтримання бажаної температури припливного повітря. Швидкість обертання вентилятора можна регулювати плавно. Є функція безпечного пуску і зупинки пристрою. Захист від перегріву вбереже від потенційно небезпечної ситуації. Є контроль ступеня засмічення фільтра.

Як замовити припливну установку ВЕНТС ПА Е

Для замовлення натисніть кнопку купити поруч з потрібним пристроєм. У формі заявки вкажіть дані для доставки, виберіть відповідний спосіб оплати. Ми гарантуємо швидку доставку до вашого міста. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів по телефону. Також отримати додаткову інформацію можна в чаті на сайті. Пристрій поставляється в повній комплектації з усіма необхідними документами та інструкцією по експлуатації.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ПА…Е"


  • У цій категорії немає відгуків