[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС КСК

Цена
- грн
Бренд
Напруга, В
Розмір патрубка, мм

Вентилятори ВЕНТС КСК призначені для обладнання систем вентиляції в приміщеннях різного типу. За допомогою цього пристрою можна швидко видалити відпрацьовані повітряні маси, загазованість і запахи. Такий вентилятор підходить для кухонних витяжних систем, промислових пекарень, зварювальних цехів. Устаткування цієї серії розраховане не тільки на витяжку звичайного забрудненого повітря. Також воно підійде для видалення гарячих повітряних мас, в яких є жир. При цьому, їх температура може бути до 120 градусів.

Конструктивні особливості вентиляторів серії ВЕНТС КСК

Матеріалом для корпуса вентиляторів служить оцинкована сталь високої якості. Вона не деформується, не псується від попадання вологи або впливу інших факторів. Також корпус має тепло і звукоізоляцію, яка виконана за допомогою мінеральної вати. Таким чином, знижується рівень шуму в процесі роботи двигуна.

Особливість конструкції вентилятора така, що забезпечує легкий доступ для чищення або технічного обслуговування. Вентилятор підключається безпосередньо до вентиляційного каналу. Патрубки вентилятора мають прогумовані ущільнення, щоб забезпечити герметичне з'єднання з воздуховодом. Несуча рама вентилятора має вбудовані виброгасители. Вони знижують рівень шуму під час роботи.

Встановлено одне або трифазний двигун з короткозамкненим ротором. Відцентрова крильчатка має високу продуктивність і відмінно справляється з переміщенням повітряних мас. Вбудовані термоконтакти мають зовнішні висновки для підключення вентилятора в пристрій, що захищає від перегріву. Є ізоляційна обмотка двигуна. Корпус обладнання захищений від попадання вологи.

Регулювати швидкість роботи вентилятора можна плавно або східчасто. Здійснюється це за допомогою автотрансформаторного або тиристорного регулятора. При цьому, кілька вентилятором можна підключити до регулюючого пристрою. Головне, щоб робочий струм і потужність не перевищували показників регулятора.

Монтаж вентиляторів ВЕНТС КСК

Встановлювати вентилятор ВЕНТС КСК можна в максимально короткі терміни, адже процес істотно спрощується завдяки продуманій конструкції. Під'єднується він безпосередньо до повітропроводу того розміру, який вказаний в описі до конкретної моделі. Кріплення здійснюється за допомогою кронштейна, який необхідно придбати окремо, в комплекті поставки він відсутній. Підключення виконується за допомогою клемної коробки. Вибирайте таку довжину кабелю, щоб враховувати відкидання блоку - тобто, довжина повинна бути з запасом.

Важливо строго дотримуватися тих рекомендацій по установці і експлуатації, які вказані в описі до конкретної моделі. Підключення повинен виконувати людина, яка володіє відповідними знаннями та навичками. Вентилятор простий в експлуатації, не вимагає частого технічного обслуговування або заміни деталей.

Як замовити відцентровий вентилятор ВЕНТС КСК?

Щоб придбати вентилятори ВЕНТС КСК, вам потрібно вибрати відповідну модель в каталозі, натиснути кнопку «купити» поруч з нею. У формі замовлення вкажіть варіант оплати і спосіб доставки. Якщо з'явилися питання по товару або складності з оформленням замовлення, звертайтеся до наших консультантів. Зробити це можна в телефонному режимі або за допомогою чату прямо на сайті.

Ми гарантуємо, що обладнання, представлене у нас на сайті, відрізняється оригінальністю і високою якістю. Кожен вентилятор має всі необхідні сертифікати, а також гарантію. У комплекті йде докладна інструкція з експлуатації та монтажу.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС КСК"


  • У цій категорії немає відгуків