vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятор осевой ВЕНТС ОВ1

Вентилятори ВЕНТС ОВ1 призначений для установки в припливно-витяжні і витяжні системи вентиляції. Продуктивність виробу залежить від ряду характеристик: при 50 Гц - 1700 м³ / год, при 60 Гц - 1650 м³ / год.

Осьові вентилятори вважаються універсальними, вони використовуються на виробництвах будь-якої спрямованості від легкої до важкої промисловості, підходять для установки в приміщеннях, де важлива висока продуктивність і низька опірність системи. Можуть використовуватися для прямого виводу відпрацьованого повітря. Установка здійснюється на зовнішні стіни.

Матеріалом виготовлення корпусу виступає сталь з полімерним покриттям. Листова сталь - це надійність, довговічність, безпеку експлуатації, матеріал протистоїть корозії і не схильний до зовнішніх впливів.

Технічні особливості

Осьові вентилятори цієї серії обладнані асинхронним однофазним двигуном з підшипниками ковзання. Наявність теплового захисту і автоматичного запуску необхідні для захисту виробу від перегріву.

Доступна ступінчаста регулювання швидкості і плавне регулювання швидкості. Ступінчаста проводиться за допомогою автотрансформаторного регулятора, плавна прі допомоги тиристорного регулятора швидкості.

Особливості монтажу

Монтаж осьових вентиляторів відбувається на поверхню стіни при використанні квадратної приєднувальної пластини. Підключення системи електрики відбувається через виносну клемну коробку. Під час установки необхідно дотримуватися техніки безпеки і враховувати особливості клемної коробки.

Компанія ВЕНТС займається реалізацією вентиляційного та кліматичного обладнання, починаючи з 90-х. За цей час бренд придбав популярність в Європі і країнах СНД.

Якщо ви зацікавлені в придбанні високоякісних промислових вентиляторів, в каталозі нашої продукції, ви знайдете актуальні моделі для будь-якого типу виробництва і житлових просторів.