vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятор осевой ВЕНТС ОВ1

Вентилятори ВЕНТС ОВ1 призначений для установки в припливно-витяжні і витяжні системи вентиляції. Продуктивність виробу залежить від ряду характеристик: при 50 Гц - 1700 м³ / год, при 60 Гц - 1650 м³ / год.

Осьові вентилятори вважаються універсальними, вони використовуються на виробництвах будь-якої спрямованості від легкої до важкої промисловості, підходять для установки в приміщеннях, де важлива висока продуктивність і низька опірність системи. Можуть використовуватися для прямого виводу відпрацьованого повітря. Установка здійснюється на зовнішні стіни.

Матеріалом виготовлення корпусу виступає сталь з полімерним покриттям. Листова сталь - це надійність, довговічність, безпеку експлуатації, матеріал протистоїть корозії і не схильний до зовнішніх впливів.

🌀 Технічні особливості

Осьові вентилятори цієї серії обладнані асинхронним однофазним двигуном з підшипниками ковзання. Наявність теплового захисту і автоматичного запуску необхідні для захисту виробу від перегріву.

Доступна ступінчаста регулювання швидкості і плавне регулювання швидкості. Ступінчаста проводиться за допомогою автотрансформаторного регулятора, плавна прі допомоги тиристорного регулятора швидкості.

🌀 Особливості монтажу

Монтаж осьових вентиляторів відбувається на поверхню стіни при використанні квадратної приєднувальної пластини. Підключення системи електрики відбувається через виносну клемну коробку. Під час установки необхідно дотримуватися техніки безпеки і враховувати особливості клемної коробки.

Компанія ВЕНТС займається реалізацією вентиляційного та кліматичного обладнання, починаючи з 90-х. За цей час бренд придбав популярність в Європі і країнах СНД.

Якщо ви зацікавлені в придбанні високоякісних промислових вентиляторів, в каталозі нашої продукції, ви знайдете актуальні моделі для будь-якого типу виробництва і житлових просторів.

Останні відгуки в категорії "Вентилятор осевой ВЕНТС ОВ1"


  • У цій категорії немає відгуків