vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Багатозональні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВК ВМС

Сортування:

Багатозональні відцентрові вентилятори отримали ряд переваг перед аналогічними моделями. Вентилятори ВЕНТС ВК ВМС призначені для витяжки повітря в декількох приміщеннях. Максимальна кількість приміщень - до 5. Підходять для установки в житлових і невеликих приміщеннях офісного типу, складах. Призначені для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю: санвузол, кухня.

Конструкторські особливості ВЕНТС ВК ВМС

Матеріалом виготовлення виступає високоякісний пластик нового покоління. Пластик має ряд переваг перед металом і демонструє високі експлуатаційні характеристики. Матеріал не схильний до утворення корозії, тому широко застосовується в приміщеннях з високим рівнем вологості.

Конструкція обладнана герметичною монтажної коробкою.

Технічні особливості ВЕНТС ВК ВМС:

  • У пристрої встановлений однофазний двигун із зовнішнім ротором, він оснащений відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатками
  • Для підвищення продуктивності і терміну експлуатації встановлені підшипники кочення
  • Захист від перегріву і автоматичне перезавантаження в разі досягнення критичної температури
  • Регулювання швидкості: плавне і ступінчаста
  • Доступно підключати до одного пристрою кілька вентиляторів.

Особливості монтажу

Монтаж вентилятора не вимагає спеціальних знань, дозволена установка під будь-яким кутом відносно осі пристрою. Монтаж на стіни і стелю відбувається за допомогою кронштейнів. Компанія ВЕНТС лідер по виробництву вентиляційної і кліматичної техніки. Продукція бренду відповідає високим стандартам виробництва і користується попитом на вітчизняному ринку і ринках Євросоюзу.

У лінійки промислових вентиляторів представлені вироби, створені з урахуванням сучасних технологій і великого досвіду професійних інженерів.