vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канальні змішаного типу ВЕНТС ТТ ПРО

Канальні змішаного типу - модель поєднала в собі переваги осьового і відцентрового вентилятора. Призначена для установки в припливно-витяжних системах, де потрібно низький рівень шуму, високий тиск і потужні потоки повітря. Підходять для установки в житлових приміщеннях, нежитлових будівлях, на виробництві, складах. Залежно від моделі змінюються модифікації пристроїв, але все вентилятори такого типу відрізняє висока безпека експлуатації, регульована швидкість, економічність, ЄС-двигун, наявність сенсорів і датчиків.

Конструкторські особливості

Матеріалом виготовлення виступає поліпропілену зниженої горючості, що дозволяє застосовувати пристрій на різному типі виробництва, в офісних приміщеннях і приміщеннях будь-якого призначення.

Обслуговування вентилятора просте і зручне. Цього вдалося домогтися, завдяки особливостям конструкції: знімний центральний блок з двигуном, крильчаткою і клемної коробкою з'єднується з патрубками хомутами і засувками. Щоб провести сервісне обслуговування, пристрій не потрібно розбирати повністю - потрібно витягти центральний блок, замість повного розбору вентилятора і його демонтажу.

Особливості двигуна

У моделях встановлені електронно-комутовані мотори постійного струму. Це одна з найбільш затребуваних і високоефективних технологій в сфері енергопостачання. Двигуни такого типу відрізняються високими експлуатаційними характеристиками і оптимальними показниками швидкості обертання. ККД двигуна досягає 90%. Пристрої підходять для канального монтажу в системі вентиляції відповідного діаметру в будь-якій точці вентиляційної системи і під будь-яким кутом. Допускається установка двох вентиляторів в одній системі з метою підвищення продуктивності.