[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Фільтри

Фільтри для вентиляції експлуатуються в процесі очищення потоків повітря, що надходять в кімнату. У деяких ситуаціях такі пристрої застосовують в процесі очищення витяжного повітря для сучасних вентиляційних систем і систем кондиціонування. Таким чином, в приміщенні, де знаходяться люди, буде завжди зберігатися свіже повітря. Надходження свіжого повітря, що містить частинки пилу, відбувається завдяки системі вентиляції.

Залежно від певної області відзначають різний процентний вміст пилу і бруду. Наприклад, в сільській місцевості цей показник становить 0,15 мг / м3, а в мегаполісі він виростає до 3 мг / м3.

У міських умовах повітря завжди буде набагато брудніше. Такий фактор пояснюється наявністю всіляких промислових об'єктів. В потоках повітря відзначають велику кількість сульфатів, вуглеводнів і смол. Тому головна функція сучасних вентиляційних фільтрів полягає в тому, щоб виробляти високоякісну очистку повітряних потоків, що надходять в житлові приміщення.

Крім того, фільтри здатні уберегти і захистити нагрівачі і інші деталі вентиляційного обладнання від можливого забруднення, що призводить до їх швидкої поломки.

Конструктивні особливості

Перш ніж вибрати відповідну модель, важливо ознайомитися з її конструктивними характеристиками, які практично не відрізняються.

  • Корпусні частина пристрою - міцна і надійна, виконана з оцинкованої сталі. Саме цей матеріал може протистояти різним негативним факторам ззовні.
  • При якісному процесі фільтрації застосовують спеціальні компоненти змінного типу - кишенькові і касетні.
  • У вигляді фільтра виробник використовував волокнисту виріб, виконаний з синтетичного матеріалу. Представлений шар надійно фіксується на рамці, яка піддається заміні.

Вставки рекомендується регулярно чистити за допомогою пилососа або ж протирати, застосовуючи попередньо приготовлений мильний розчин. Частота даної процедури безпосередньо залежить від ступеня забруднення повітряних потоків. Як правило, рекомендується чистити вставки після використання від 2 тижнів до 3 місяців. Експлуатаційні терміни такої вставки варіюються від 1 до 5 років - враховується акуратне використання даного компонента і правильний догляд.

Різновиди фільтрів

Залежно від особливостей експлуатації та функціонального призначення виділяють чотири різних вентиляційних фільтра:

  • Касетні моделі круглої форми - пристрої доповнені компонентом плоского типу або ж V-подібними деталями. Вони відносяться до виробів з класом фільтрації G4. Це відмінне рішення для систем припливної вентиляції та якісного кондиціонування.
  • Кишенькові моделі круглої форми - використовуються для фіксації з круглими деталями системи з перерізом не більше 315 мм. Вироби відносяться до категорії G4.
  • Касетні моделі прямокутної форми - призначені для очищення вуличного повітря в обладнанні з прямокутним перетином від 400х200 мм до 1000х500 мм. Глибина корпусу цієї моделі складає 200 мм. Високий клас - G4.
  • Кишенькові фільтри прямокутного типу - моделі, які використовуються для прямокутного перерізу 400х200 мм до 1000х500 мм і мають все той же високий клас G4. Вставки змінного типу, що дозволяє здійснювати їх швидку заміну.

Вибір відповідної моделі безпосередньо залежить від сфери застосування вентиляційного обладнання. Важливо враховувати параметри повітропроводів і правила грамотної установки, що впливає на термін служби всієї системи.

Останні відгуки в категорії "Фільтри"


  • У цій категорії немає відгуків